یک جایگزین برحق برای تهویه سرویس بهداشتی؟!

 


شاید عجیب به نظرتان برسد که بتوان بوی نامطبوع سرویس بهداشتی و یا حمام را با کار گذاشتن سیستمی در سنگ های کف توالت از بین برد اما در این قسمت از برنامه میدون، کارآفرینی را خواهید دید که دقیقا در همین کسب و کار فعالیت می کند.

حتما شما هم مانند بیشتر مردم، برای تهویه هوا و گردش دادن آن، خصوصا در محیط هایی همچون سرویس بهداشتی و حمام، از هواکش و تهویه های سقفی استفاده می کنید و یا زمان ورود به این اماکن، برای از بین بردن بوی نامطبوع از فلاش تانک استفاده می کنید و حجم بسیار زیادی آب را هدر می دهید! پس مطمئنا درک کردید که تهویه های سقفی و یا کشیدن فلاش تانک، اونقدری که باید توانایی مطلوب کردن هوای سرویس بهداشتی را ندارد. برنامه میدون در سی و نهمین قسمت از فصل دوم خود میزبان کارآفرینی خلاق است که توانسته این مشکل را به راحتی حل کند؛ آقای مجتبی محمودی نژاد..

این کارآفرین اصفهانی موفق شده برای اولین بار در ایران و جهان، سیستمی اختراع کند که عمل تهویه هوای سرویس بهداشتی و حمام را را بجای سقف، از درون سنگ های توالت (هم ایرانی و هم فرنگی) و با بیشترین اثرگذاری ممکن انجام می دهد. کاهش مصرف آب، کاهش مصرف برق و رعایت بهداشت نیز ازجمله مزیت های استفاده این سیستم است که به سیستم تهویه خشک سرویس های بهداشتی معروف است.

امروزه روش های گوناگون و متنوعی برای به گردش درآوردن و تعویض هوای سرویس بهداشتی و حمام ها پیشنهاد می شود؛ مثلا استفاده از خوشبوکننده های طبیعی و مصنوعی و یا تعویض هواکش ها و یا حتی ایجاد یک جداره یا پنجره اما بیشتر این موارد، هزینه بر هستند و مشتریان نمی توانند بصورت مداوم برای آن پول خرج کنند؛ پس باید با استفاده از یک کالای عمر دار، باکیفیت و قیمت نسبتا مناسب، این معضل را حل کرد.

حتما بخوانید: چگونه با مشتری در شرایط کرونایی همراه شویم؟

این تهویه از کف، نه تنها می تواند روح و روان افرادی که به این موضوع حساس هستند را آرام کند، بلکه می تواند در عادات مصرفی مردم جهان خصوصا ایرانیان تاثیر بسزایی داشته باشد. متاسفانه به دلیل ارزان بودن قیمت انرژی در کشور و البته فقدان آموزش های بنیادی در این زمینه، شاهد هدر رفت مقدار بسیار زیادی برق، آب و گاز هستیم. این موضوع بسیار خطرناک است و باعث می شود نسل های بعدی یا از وجود این ضروریات محروم شوند و یا برای فراهم کردن آن، به زحمت افتند.

برنامه میدون در چسی و نهین قسمت از فصل دوم خود میزبان این کارآفرین و مخترع خوش فکر است. او تهویه ای ساخته که می تواند بعنوان جایگزین هواکش، در سروریس های بهداشتی عمومی و خانه ها استفاده شود و یکی از بزرگترین چالش های بشری را حل کند. هرچند که در رابطه با چند و چون کسب و کارش و اینکه آیا می تواند از سد دو رقیب دیگر خود و چالش های تیم داوری برآید، باید بیننده این قسمت از برنامه بود.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای مجتبی محمودی نژاد با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید..

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (4)

avatar

رس ل بزم شاهی

پنجشنبه 9 بهمن 1399

در خواست محصول و نمایندگی فروش

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
شنبه 11 بهمن 1399

سلام دوست عزیز

برای خرید محصول و درخواست نمایندگی، در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/24483

avatar

علمدار طالب خواه

ﺳﻪشنبه 2 دی 1399

درخواست نمایندگی

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
ﺳﻪشنبه 2 دی 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون و اخذ نمایندگی در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/24483

avatar

محمدحسین ضیائی

یکشنبه 23 آذر 1399

سلام.این محصول تهویه را چطور میتونم تهیه کنم و اطلاعات از کارکرد و قیمتش بگیرم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
دوشنبه 24 آذر 1399

سلام دوست عزیز

برای تهیه محصول و اطلاع از جزئیات در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/24483

avatar

محمد بیک زاده

یکشنبه 23 آذر 1399

بسیار وسیله خوبی است لطفا بفرمائید چگونه تهیه کنم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
دوشنبه 24 آذر 1399

سلام دوست عزیز

برای تهیه محصول در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/24483

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi