فیلم های ایرانی، کِرِین های ایرانی!!

 


برنامه میدون در این قسمت، میزبان کسب و کار ساخت نسل جدید کرین های فیلمبرداری یعنی کرین های تلسکوپی است که در استودیو الماس فیلم و توسط یک مخترع بین المللی تولید می شود.

برنامه میدون در سی و هشتمین قسمت از فصل دوم خود، بار دیگر میزبان یکی از اولین های ایران است؛ کارآفرینی که نه تنها با کسب و کار خود می تواند از خروج میلیاردها ارز جلوگیری کند بلکه به تولید فیلم های خلاقانه تر، زیبا تر و باکیفیت تر در کشور کمک شایانی می کند؛ سروش حیدری...

فیلم یکی از هیجان انگیزترین ساخته های دست بشر است؛ انسان به هنگام فیلم دیدن خود را در دنیایی دیگر می بیند، از جهان پیرامونش فارغ می شود و سعی می کند با شخصیت های محبوب فیلم همزاد پنداری کرده و تا پایان داستان با آنها همراه می شود. شاید خیلی ها فکر کنند که این بازیگران، نویسندگان یا کارگردان و تهیه کننده هستند که چنین دقایقی را برای مخاطبین می سازند؛ اما واقعیت آن است که اگر دوربین ها نبودند، هرگز پدیده فیلم در جهان متولد نمی شد. همانطور که تابحال دیده اید، دوربین های فیلمبرداری که برای فیلم سازی استفاده می شوند، بسیار بزرگ و سنگین اند و برای اداره کردنشان از کِرِین استفاده می شود (میله هایی که یک سر آن دوربین و یک سر دیگر آن فیلمبردار قرار می گیرد.)

کرین هایی که تاکنون در ایران ساخته شده اند، همگی مدل های ثابتی هستند که بازوی انها قابلیت بلند و کوتاه شدن ندارد و باعث می شود فیلمبردار، آنطور که می خواهد، نتواند دوربین را به حرکت درآورد. اما کرین های تلسکوپی که توسط تیم آقای حیدری و در مجموعه ای با نام الماس فیلم تولید می شوند، دارای بازوهای (میله) متحرک چند متری هستند که این امکان را به خوبی و با ظرافت فراهم کردند به گونه ای که کوچکترین لرزشی در تصویر مشاهده نشود.

به دلیل عدم تولید کرین های تلسکوپی در ایران، برای ساخت فیلم محمد رسول الله، عوامل فیلم مجبور به تحمل هزینه ای بالغ بر دو میلیارد برای واردکردن یک کرین تلسکوپی به همراه اپراتور آن شدند؛ چیزی بالغ بر چندین میلیارد امروز... درواقع آقای حیدری، دست برروی کسب و کاری گذاشته که نه تنها قابلیت جلوگیری از خروج ارز دارد بلکه می تواند ارزآوری بالایی داشته باشد البته با انجام یک بازاریابی دقیق.

میدونی ها بخوانند: راهکار های بازاریابی در بحران های اقتصادی

کرین های تولیدی توسط استودیو الماس فیلم قابلیت نصب در کمترین زمان ممکن (چیزی حدود 2 دقیقه) را دارند؛ درواقع عدم نیاز به وجود سیم و کابل، امکان نصب آنها را با بیشترین دقت و کیفیت و در این زمان کم فراهم کرده است. درضمن دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش نیز هستند.

برنامه میدون در قسمت سی و هشتم فصل دوم میزبان این مخترع جوان از خطه اصفهان و طرح کسب و کارش است. او  به میدون آمده تا شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی مسابقه امتحان کند و هدف صادر کردن محصولات هایتکش را با قدرت بیشتری دنبال کند. حال باید منتظر بود و دید می تواند از پس چالش های تیم داوری برآید و  بعنوان برنده برنامه معرفی شود یا خیر...

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای سروش حیدری با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi