چرخیدن چرخ زندگی زنان شیرازی با تزئینات خودرو!

 


برنامه میدون در سی و هشتمین قسمت فصل دوم، میزبان کسب و کاری است که بنزینی برای چرخیدن چرخ زندگی زنان بی سرپرست یا بدسرپرست شیرازی شده...

ترافیک در شهرهای بزرگ و پرجمعیت باعث شده تا مردمی که اصطلاحا دستشان به دهنشان می رسد و ماشین شخصی دارند، بیشتر وقتشان را در خودروهایشان سپری کنند. این اتفاق طبیعتا موجب استفاده بیشتر و استهلاک زودتر خودرو می شود. فرمان، صندلی ها و دستگیره ها قسمت هایی هستند که بیشتر از سایر مناطق، در معرض این استهلاک و فرسودگی هستند خصوصا در مناطق گرم و مرطوب. اینجاست که تزئینات داخلی خودرو به داد ماشین دارها می رسد؛ استفاده از روکش صندلی و دور فرمان موجب به تاخیر افتادن این فرسودگی و درنهایت به تاخیر افتادن زمان تعویض آنها می شود. برنامه میدون در این قسمت میزبان کارآفرینی است که دست روی همین کسب و کار گذاشته آن هم در شهری به زیبایی شیراز؛ زهرا کوه کن.

میدونی ها بخوانند: خودروی خود را دلپذیر تر کنید

صنعت تزئینات خودرو یا به اصطلاح اکسسوری که حدود یک دهه است موردتوجه مردم ایران قرار گرفته، بسیار گسترده و متنوع است و همواره در تلاش است با تولید محصولات جدید و جالب، مشتریان خود را افزایش دهد. کیفیت و زیبایی اصلی ترین ویژگی هایی است که یک روکش صندلی یا دور فرمان خوب باید داشته باشد تا مشتریان را به خود جذب کند. محصولات تولیدی در کارگاه خانم کوه کن نیز نه تنها از این دو ویژگی برخوردار اند بلکه دارای یک برتری بزرگ نسبت به دیگر محصولات موجود در بازار هستند...

این بانوی جان برای تولید محصولات خود، از زنان بی سرپرست یا بد سرپرست منطقه محل زندگی اش استفاده می کند. او با استفاده از هنر دست این زنان هنرمند، نه تنها توانسته با برون سپاری، هزینه های تولید را کاهش دهد بلکه درآمد خوبی را نیز عاید این افراد می کند تا بتوانند چرخ زندگی شان را با سرعت بیشتری بچرخانند البته اگر کالاهای چینی بگذارد...

میدونی ها بخوانند: رقابت با کالا های چینی در کنار رونق تولید

خانم کوه کن مانند سایر کارآفرینان حوزه تزئینات داخلی و خارجی ماشین، کالاهای چینی و واردات بی رویه آنها را اصلی ترین مشکل و سد راه کسب و کار خود می داند. موضوعی که محتاج رسیدگی سریع و عاجل مسئولین عالی رتبه کشور است! هرچند که برنامه هایی همچون میدون، وظیفه خود می دانند که با حمایت از این کارآفرینان، نقشی هرچند کوچک در رونق کسب و کارشان ایفا کنند.

میدون در قسمت سی و هشتم خود میزبان این بانوی کارآفرین و کسب و کار پر خیر و برکتش است. او خود را به تهران رسانده تا شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی مسابقه امتحان کند و درصورت برنده شدن، این مبلغ را برای توسعه کارگاهش و اشتغالزایی برای تعداد بیشتری از زنان شیرازی هزینه کند. حال باید منتظر رای های داوران مسابقه بود...

برای حمایت از کسب و کار سرکار خانم زهرا کوه کن با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید....

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi