صدای قلبتان را از درون چرم بشنوید...

 


یکی از سه کسب و کاری که در بیست و هفتمین قسمت از برنامه میدون معرفی می شود، تولید محافظ برای دومین قلب تپنده انسان است..

قلب وظیفه پمپاژ خون به سراسر بدن (از فرق سر تا نوک پا) را دارد؛ اما این خون چگونه به قلب باز می گردد؟ بعبارت بهتر چه چیزی باعث این چرخش و بازگشت مجدد خون می شود؟ تکلیف سر که مشخص است، اما پا... وظیفه بازگشت خون و اکسیژنی که به پایین بدن آمده، بر عهده عضلات ساق پا (عضلات پاشنه تا پشت زانو) است؛ به همین دلیل نیز پاها را قلب دوم می نامند.

پا، عضو مهمی در بدن است و برای اینکه بتواند به وظیفه حیاتی خود درست عمل کند، باید نکات بهداشتی و محافظت از آن، به بهترین شکل انجام شود. بسیاری از پزشکان و متخصصین، چرم را بعنوان بهترین محافظ برای پا می دانند؛ چراکه سازگاری و انعطاف پذیری بالایی دارد البته هرچند قیمت بالایی هم دارد اما دوام بالای آن می تواند این قیمت بالا را تاحدی توجیه پذیر کند.

در ایران خصوصا استان خراسان رضوی، کارآفرینان زیادی با برندهای گوناگون در زمینه تولید و ساخت کفش های چرمی مشغول به فعالیت اند؛ یکی از آنها مجید نیازمند است؛ او به تهران آمده و در سی و هفتمین قسمت برنامه میدون شرکت کرده تا کفش های چرمی تولیدی در کارگاهش و ویژگی های منحصر به فرد آنها را برای مشتریانش توضیح دهد.

میدونی ها بخوانند: چگونه با مشتری در شرایط کرونایی همراه شویم؟

  1. کفه داخل کفش باید قوس‌های کف پا را پر کند.
  2. اختلاف ارتفاع مناسب بین پاشنه و پنجه کفش باید اختلاف ارتفاع مناسبی وجود داشته باشد. (حداکثر دو و نیم سانتیمتر)
  3. پهنای پنجه باید به حدی باشد که پنجه پا در کفش جمع نشده و کاملا آزاد باشد.
  4. تزئینات کفش نباید زیاد باشد؛ زیرا کفش های سنگین فشار بیشتری را به پا تحمیل می کنند.

موارد بالا ویژگی هایی است که یک کفش ایده آل برای قلب دوم باید داشته باشد؛ ویژگی هایی دقیقا مطابق با آنجه که آقای نیازمند و تیمش می سازند؛ کفش هایی تمام چرمی که می توان آنها را با نام تجاری اسپانو در بازار پیدا کرد.

فوت و فن تولید کفش را با میدون یاد بگیرید...

کفش های اسپینو برای سه گروه سنی مردان، زنان و بچه ها تولید می شود و درتلاش است تا طیف گسترده ای سلیقه را در بر بگیرد. جنس رویه این کفش ها از چرم گاوی و جنس آستری داخل از چرم زیره ترمو، زیره میکرو لایت، زیره نیو لایت و پیو است. بد نیست بدانید چرم قابلیت تنفس دارد و می تواند هوا را به چرخش درآورد؛ نکته ای که آقای نیازمند با 15 سال تجربه، به خوبی از آن آگاه است و سعی کرده با هنرمندی؛ آنرا در در طراحی و تولید محصولاتش وارد کند.

برنامه میدون در این قسمت یعنی قسمت سی و هفتم، میزبان این کارآفرین مشهدی و کفش های تمام چرم اوست. حال باید منتظر بود و دید می تواند از سد چالش های تیم داوری برآید و عنوان برنده را کسب و کند یا خیر.

برای تهیه کفش چرم از این تولیدی و حمایت از کسب و کار جناب آقای مجید نیازمند با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi