لباسی که تنها برای شما خواهد بود!!

 


برنامه میدون در بیست و هفتیمن قسمت، در رابطه با کسب و کار تولید لباس صحبت خواهد کرد؛ اما نه یک تولید لباس معولی!

تلاش برنامه میدون، همواره در راستای حمایت از کسب و کار کارآفرینان زحمت کش ایرانی بوده است؛ کارآفرینانی که علیرغم تمام مشکلات اقتصادی، نه تنها دست از کار و تلاش نمی کشند بلکه همواره سعی دارند با خلاقیت و استفاده از ظرفیت های موجود، دریچه های جدیدی را در صنایع مختلف باز کنند. یکی از سه کارآفرینی که در قسمت سی و هفتم شرکت کرده نیز (همانند دو فرد دیگر)، توانسته با استفاده یکی بالقوه ترین ظرفیت های حوزه کشاورزی استان خود یعنی پنبه، کسب و کار تولید لباس و پارچه بافی راه اندازی کند؛ زهرا فخر نبی...

راه اندازی یک مزون لباس را با میدون تجربه کنید...

خانم فخر نبی، کارآفرینی کارکشته در حوزه های بازاریابی، طراحی لباس و تولید پارچه است. او باتوجه به پنبه ای که همواره در استان محل زندگی اش (خراسان شمالی) کشت می شود و همچنین کیفیت پارچه هایی که به شیوه سنتی از این پنبه ها بافته می شود، تصمیم گرفت کسب و کاری راه اندازی کند که هم کیفیت و طرح این پارچه ها را ارتقاء بخشد و هم در حوزه تولید لباس وارد شود؛ لباس هایی با یک ویژگی خاص و با نام تجاری ژیکال ژین. البته لباس و مانتو تنها محصولات کارگاه او نیستند؛ کوسن، رومیزی و ست پرده نیز ازجمله اجناسی است که تیم زیرنظر او، می کوشند با بیشترین سطح کیفیت و الهام گرفتن از طرح های سنتی استان، به بازار ارائه دهند.

اما قابلیت خاص این اجناس چیست؟

محصولات ژیکال ژین قابلیت خاصی دارند که شاید در دیگر برندها، کمتر دیده شود؛ طرح و جنس این لباس ها و مانتوها باتوجه به سلیقه مشتری قابلیت تغییر دارند؛ بعبارت بهتر شما با خرید یک محصول، آن محصول را در خانه هیچ فرد دیگری نخواهید دید.

میدونی ها بخوانند: راز وفاداری مشتریان به کسب و کارهای کوچک

برنامه میدون در سی و هفتمین قسمت از فصل دوم، میزبان این کارآفرین خوش فکر و طرح کسب و کار اوست. مزیتی که خانم فخر نبی وارد صنعت پوشاک کرده، موضوعی است که نمی توان آنرا نادیده گرفت اما به هرحال باید منتظر بود و دید نظر تیم داوری در این رابطه چیست...

برای تهیه لباس و مانتو از این تولیدی و حمایت از کسب و کار سرکارخانم زهرا فخر نبی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi