1 پازل در 3 بعد...

 


تاکنون چیزی در رابطه با پازل سه بعدی شنیدید؟ اصلا فکر می کنید ساخت یک پازل در سه بعد امکانپذیر است؟ به نظرتان چنین پازل هایی برای کودکان و نوجوان جذاب است؟

پازل به دلیل چالش برانگیز بودنش، همیشه مقوله جذابی برای رده های مختلف سنی بوده که به دلیل درگیر کردن تومان جسم و روح، همواره بعنوان یک ورزش فکری خوب و سالم شناخته می شود. پازل ها انواع مختلفی دارند و از مواداولیه متفاوتی هم ساخته می شوند؛ اما برنامه میدون در این قسمت میزبان کسب و کار موسسه میراث فرهنگ و تمدن پارس است که موفق شده سبک خاص و تازه ای از انواع پازل ها را به بازار معرفی کند؛ پازل های سه بعدی.

این موسسه به ریاست مجید نظارتی زاده، برای اولین بار در ایران موفق به ساخت پازل های سه بعدی چوبی شده است؛ پازل هایی که از بناهای تاریخی معروف ایرانی-اسلامی همچون باغ شازده ماهان کرمان، حافظیه شیراز، کاخ چهل ستون قزوین، پل خواجوی اصفهان و دیگر بناهای تاریخی الهام گرفتند. درواقع در اولین گام، از بنای موردنظر نقشه برداری می شود، سپس با تهیه نقشه و پیاده سازی برداشت های صورت گرفته که تمام جزئیات را نیز منعکس می کند، طرح بصورت سه بعدی شبیه سازی می شود و درنهایت هم پس از تطبیق با اصل اثر، مقیاس بندی و ساده سازی شده و تبدیل به یک پازل چوبی می شود.

طراحی و ساخت اسباب بازی چوبی را با میدون یاد بگیرید...

شرکت فرهنگ و تمدن پارس که ایده این کسب و کار را از سال 1386 دنبال می کند، همواره سعی داشته با محصولات خود، هویت ملی و فرهنگ ایرانی را در کودکان و نوجوانان بیدار نگاه دارد. معرفی جاذبه های توریستی ایران به تمام دنیا و جذب گردشگر از این طریق نیز، از دیگر اهداف آنهاست.

پازل سه بعدی، پازل سه بعدی کوچک، پازل سه بعدی چراغ دار و پازل سه بعدی متحرک، گروه بندی است که محصولات این مجموعه در آن جای می گیرند البته ویژگی های پازل، با سفارش مشتری کاملا قابل تغییر است. پست پس کرایه و تیپاکس به سراسر کشور، باربری پس کرایه به سراسر کشور، ارسال و پست به سراسر دنیا و بیمه مرسوله پستی نیز از دیگر خدماتی است که شرکت فرهنگ و تمدن پارس برای ارائه به مشتریان خود تدارک دیده است.

میدونی ها بخوانند: چگونه با مشتری در شرایط کرونایی همراه شویم؟

برنامه کارآفرینی میدون در سی و پنجمین قسمت از فصل دوم خود، میزبان این شرکت ایده پرداز و پازل های چوبی آن است. کسب و کار فرهنگ و تمدنی ها می تواند دریچه جدیدی باشد به مقوله سرگرمی کودکان و نوجوانان ایرانی خصوصا در این روزهای کرونایی که تنها موبایل ها و تبلت ها ذهن و وقت سرمایه های فردای ایران را به خود مشغول کردند؛ هرچند که در اینخصوص باید منتظر نظر داوران مسابقه ماند.

برای تهیه پازل های سه بعدی از شرکت فرهنگ و تمدن و حمایت از کسب و کار جناب آقای مصطفی اخوان با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید.

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi