خواصی بزرگ در سبوس هایی کوچک!!

 


سبوس ها آنقدر خواص دارویی و غذایی دارند که می تواند در قالب کسب و کاری پولساز، درآمد خوبی را عاید کارآفرینان کند؛ برنامه میدون در این قسمت به بررسی این کسب و کار می پردازد.

برنامه میدون در سی و پنجمین قسمت، میزبان کارآفرینی از دیار خراسان رضوی است که در زمینه تولید سبوس غلات با نام تجاری روهان فعالیت می کند؛ آقای مسعود حبیبی از شرکت میدیا گستر آیسان توس.

سبوس به پوسته بیرونی غلات مختلفی همچون برنج، گندم، ذرت و جو اتلاق می شود. این مواد بیشترین مواجهه با نور مستقیم خورشید را دارند و به همی دلیل نیز از خواص بسیاری با اهمیتی برخوردارند: بهترین و شناخته شده ترین این خواص، فیبردار بودن آن است که از یبوست جلوگیری می کند، القای حس سیری که از چاقی جلوگیری می کند، کاهش جذب قند که برای دیابت موثر است و مفید بودن برای دندان ها.... هم از دیگر خواص غذایی سبوس های به ظاهر کوچک است. این مواد خواص دارویی استتثنایی هم در خود جای دادند؛

جلوگیری از پوکی‌استخوان، کم خونی،چربی‌خون، سرطان روده، بیماری‌های قلبی و عروقی، سوء هاضمه، ‌ضعف اعصاب، ضعف عمومی و جنسی و...

میدونی ها بخوانند: بهبود کیفیت سرامیک‌های صنایع هوافضا با سبوس برنج

این موارد اما تنها ویژگی های خود سبوس است؛ آقای حبیبی و تیم متخصصش با انجام چندین سال تحقیق و توسعه در حوزه صنایع غذایی، توانستند همین سبوس را که می توان آنرا به نوعی فرآوری و تبدیل غلات دانست، فرآوری کنند. آنها توانستند نوع خاصی از سبوس با نام سبوس اکسترود شده تولید کنند که کارایی های بسیار مفیدی برای بدن دارد: مکمل غذایی کودکان و زنان باردار، درمان ریزش مو و تنظیم غده تیروئید.

میدونی ها بخوانند: صنایع غذایی؛ طلایی ترین فرصت برای پول درآوردن

روهان در این چندسالی که در زمینه فرآوری انواع سبوس خصوصا برنج مشغول به کار است، توانسته در زمینه ارائه مشاوره برای لاغری نیز وارد شود و در آن حوزه هم خدمات خوب و باکیفیتی را به مشتریانش ارائه کند. گفته می شود این شرکت تاکنون 528 مورد رژیم لاغری بر پایه سبوس تدوین و ارسال کرده است.

برنامه میدون در بیست و پنجمین قسمت از فصل دوم خود، از این کارآفرین بعنوان یکی از سه شرکت کننده اش میزبانی می کند. او به میدون آمده تا شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی مسابقه امتحان کند؛ حال باید دید می تواند از سد دو رقیب دیگر خود در این قسمت و چالش های تیم داوری خصوصا آقای مصطفی زاده که دستی بر آتش صنایع غذایی دارد برآید یا خیر...

برای تهیه این نوع سبوس برنج و حمایت از کسب و کار جناب آقای مسعود حبیبی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

اسماعیل فدای

پنجشنبه 6 آذر 1399

بادرود فراوان به دوستان میدون اینجانب در سال ۹۶موفق به تولید جداسازی پایداری وفراورسبوس لایه دوم شدم والانم هم با برند گیلتاز ودکتر بیز در بازار در حال عرضه میباشد بعنوان دومین شرکت تو دنیا قرص سبوس برنج رو با کمک دانشگاه گیلان ثبت اختراع نمودم وبرای اولین بار در سا۹۸روغن سبوس رو استخراج وتسویه نموده وبا کمک دانشگاه گیلان وبیمارستان قلب شهید حشمت رشت درمان بالینی گرفتیم در صورت نیاز با شماره بنده تماس بگیرید تا مدارک ارسال کنیم در ضمن سبوس در مشهد قابل خوراکی کردن نمیباشد حتمن باید در کارخانه برنجکوب صورت بگیرد

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi