اجرای ۱.۵ میلیون طرح اقتصادی توسط کمیته امداد

 


معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی گفت: از اوایل دهه هفتاد تاکنون، کمیته امداد بر اساس تسهیلات شبکه بانکی، 1.5 میلیون طرح اقتصادی خردوام بانکی داده است.

به گزارش «میدون»، حجت اله عبدالملکی معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی بانک‌ها با تاکید بر حمایت بانک‌ها از کمیته امداد اظهار داشت: شبکه بانکی در مسئله فقر زدایی نقش موثری ایفا کرده است.
وی افزود: از اوایل دهه هفتاد تاکنون، کمیته امداد بر اساس تسهیلات شبکه بانکی، 1.5 میلیون طرح اقتصادی خرد و حدود 750 هزار طرح با تسهیلات مستقیم شبکه بانکی را اجرایی کرده است.
معاون اشتغال کمیته امداد تصریح کرد: از سال90 تاکنون حدود 7500 میلیارد تومان شبکه بانکی به مددجویان تسهیلات اشتغال اعطا کرده که این امر منجر به صرفه جویی سالانه 1000 میلیارد تومان در هزینه‌های کمیته شده است.
وی با بیان اینکه باید نقش مسئولیت‌های اجتماعی بانک‌ها بیشتر اطلاع‌رسانی شود، افزود: کمیته امداد در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده است، این آمادگی را دارد تا نمایشگاهی از کالاهای مددجویانی که از تسهیلات بانک‌ها خودکفا شده‌اند، برگزار کند.
عبدالملکی با اشاره به برنامه کمیته امداد برای کمک به فروش محصولات مددجویان، گفت: بانک‌ها در تداوم وظیفه مسئولیت‌های اجتماعی خود، می‌توانند کالای مور نیاز کارکنان خود را از طریق این مددجویان تهیه کنند.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi