تولید هزار و ۶۹۹تن گوشت بوقلمون در خمین

 


رئیس شبکه دامپزشکی خمین با اشاره به پرورش حدود 100 هزار قطعه بوقلمون در خمین، گفت: هزار و ۶۰۰ تن گوشت بوقلمون در این شهرستان تولید و روانه بازار مصرف شد.

حمزه لو گفت: این میزان گوشت پارسال در واحد‌های پرورشی شهرستان تولید شد.
وی افزود: حدود ۱۰۰هزار قطعه بوقلمون در ۲دوره جوجه ریزی در واحد‌های پرواربندی این شهرستان خمین پرورش داده شد.
خمین رتبه نخست تولید گوشت بوقلمون در استان مرکزی را دارد و از ۲۰واحد پرورشی این طیور در استان، هشت واحد آن در خمین فعالیت می‌کنند.
رئیس شبکه دامپزشکی خمین گفت: سه واحد پرورش بوقلمون خمین پارسال نیمه فعال بود و یک دوره جوجه ریزی در آنها انجام شد که در صورت استفاده از ظرفیت این واحد‌ها تولید گوشت بوقلمون به یک هزار و ۸۰۰تن می‌رسد.
حمزه لو مدت هر دوره پرورش بوقلمون چهار ماه اعلام کرد و افزود: نبود واحد کشتارگاهی و مراکز بسته بندی گوشت بوقلمون از حلقه‌های مفقوده زنجیره تولید و پرورش بوقلمون در خمین است.
بوقلمون پرورشی شهرستان خمین به واحد‌های کشتارگاهی در استان‌های تهران، اصفهان و قم ارسال می‌شود و از این استان‌ها با بسته بندی مناسب به مناطق مختلف عرضه می‌شود در حالی که می‌توان با حمایت اصولی از سرمایه گذاران، این امکان را در خمین فراهم کرد و ارزش افزوده آن نصیب منطقه شود.
در واحد‌های پرورش بوقلمون خمین ۴۰فرصت شغلی مستقیم ایجاد شده که ظرفیت توسعه آن نیز وجود دارد.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi