بهره برداری از 15 طرح اشتغالزایی در اراک

 


عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: بهره برداری از 15 طرح اشتغالزایی در هفته جوان و با همکاری سمن های این استان در دستور کار قرار دارد.

عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: از هشتم اردیبهشت ماه و همزمان با سالروز ولادت علی اکبر (ع) با هدف تقویت روحیه و معرفی دستاوردهای جوانان در طول انقلاب اسلامی هفته جوان نامگذاری شده است.

 وی افزود: سال گذشته در هفته جوان نشست بدون خط خوردگی برای ارائه مشکلات و خواسته های جوانان با مسئولان برگزار شد و امسال نیز برگزاری این نشست ها در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

 حقدادی ادامه داد: دیدار جوانان با مسئولان، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و مراجع تقلید، بهره برداری از 15 طرح اشتغالزایی با همکاری سمن ها، برگزاری کارگاه های ازدواج از جمله برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در هفته جوان امسال است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi