همکاری سامانه میدون و شرکت راهکار آینده زمین

 


پس از تفاهم همکاری به وجود آمده بین سامانه «میدون » و شرکت راهکار آینده زمین (XaaS)، از این پس کاربران سامانه «میدون» می توانند با قیمتی استثنایی و مطلوب از خدمات شرکت راهکار آینده زمین بهرمند شوند.

به گزارش «میدون»، پس از تعامل صورت گرفته میان سامانه میدون و  شرکت راهکار آینده زمین (XaaS)، اقداماتی مشترک  در جهت رونق کسب و کار های خرد و استارت آپی توسط این دو مجموعه انجام می شود.

طبق این تفاهم همکاری مشترک بین سامانه میدون و شرکت راهکار آینده زمین(XaaS)، کاربران سامانه میدون و خصوصا علاقه مندان به فضای مجازی و استارت آپ ها، در جهت آماده سازی بستر فعالیت خود می توانند با تماس با پشتیبانی سامانه میدون و دریافت کد تخفیف، از تخفیف های جذاب شرکت «راهکار آینده زمین» در جهت ایجاد سرور و دیتا سنتر ابری و همچنین مشاوره و پشتیبانی در این باره بهره مند شوند.

شرکت «راهکار آینده زمین با عنوان تجاری» (XaaS)، ارائه دهنده خدمات زیرساخت رایانش ابری است که فعالیت خود را از سال   ۱۳۹۳ آغاز کرده و تاکنون به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری به فعالیت خود ادامه داده است. 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi