پراخت 10 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار در خراسان جنوبی

 


مدیر صندوق کارآفرینی امیدخراسان جنوبی از پرداخت 10 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار برای مناطق روستایی و عشایری خبر داد.

پرداخت 10 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار؛ زنگنه مدیر صندوق کارآفرینی امیدخراسان جنوبی گفت: تسهیلات اشتغال پایدار قرض الحسنه است که با کارمزد ۴ درصد به روستائیان و عشایر استان پرداخت می‌شود تا با استفاده از آن در این مناطق، اشتغال پایدار ایجاد و از مهاجرت روستائیان و عشایر به شهر‌ها جلوگیری شود.
 وی همچنین با اشاره به افزایش ۱۲ درصدی اشتغال ایجاد شده با تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در خراسان جنوبی افزود: با پرداخت تسهیلات اشتغال این صندوق، پارسال برای ۶۲۴ نفر در استان اشتغال پایدار ایجاد شد که ۶۵ نفر بیشتر از سال ۹۵ بود.
 زنگنه گفت: ۴۹ درصد اشتغال پایدار ایجاد شده با تسهیلات صندوق کارآفرینی امید استان در سال گذشته، در بخش صنعت، ۳۹ درصد در بخش خدمات و ۱۲ درصد در بخش کشاورزی بود.
مدیر صندوق کارآفرینی امیدخراسان جنوبی افزود: پارسال ۱۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات در بخش‌های مشاغل خانگی، خوداشتغالی، کارفرمایی، طرح‌های مشارکتی، ازدواج و وام‌های ضروری معیشتی از سوی صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی به هزار و ۲۵۰ پرونده تقاضای تسهیلات، پرداخت شد که ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بیشتر از اعتبار اختصاص یافته به استان بود.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi