اصفهان| فروش ۱۵.۴ میلیارد تومان صنایع دستی در نصف‌ جهان

 


رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان گفت: در تعطیلات نوروزی مسافران ۱۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان صنایع دستی از اصفهان خریدند.

عباس شیردل در اصفهان با اشاره به فروش صنایع دستی اظهار داشت: برخی از صنایع دستی در اصفهان نسبت به سایر فروش‌های بهتری داشت و در کل مسافران 15 میلیارد و 400 میلیون تومان صنایع دستی از اصفهان سوغات بردند.

وی افزود: در این میان مینا، پارچه قلمکار، قلمزنی، فیروزکه کوبی، سرمه دوزی و پوشاک سنتی نسبت به سایر صنایع دستی و هنرها بیشتر مورد استقبال قرار گرفت.

رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان گفت: در این مدت 700 فروشگاه صنایع دستی در اصفهان فعال بود که مسافران از آن‌ها خرید داشتند.

وی بیان کرد: اغلب مواردی که خرید شده خرده و کوچک بوده و نیز زیورآلات نیز مورد استقبال قرار گرفت، اما صنایع دستی در ابعاد بزرگ مورد استقبال قرار نگرفت.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi