افزایش دو برابری فروش صنایع دستی در نوروز

 


فروش صنایع دستی خراسان جنوبی در ایام نوروز حدود دو برابر افزایش یافت.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث  فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی گفت: امسال یک میلیارد و 110 میلیون تومان صنایع دستی دربازارچه ها و سیاه چادرهای ورودی شهرستانها به فروش رسید.

پارسال در ایام نوروز 570 میلیون تومان صنایع دستی در بازارچه ها به فروش رسید.

 حسین عباس زاده حوله بافی، جاجیم، تراش سنگ و گلیم را پروفروش ترین صنایع دستی در ایام نوروز عنوان کرد و افزود: صنایع دستی نوروز امسال در 21 بازارچه شامل 260 غرفه و 50 سیاه چادر به فروش رسید.

وی افزود: بیشترین فروش به شهرستانهای طبس، بیرجند و فردوس اختصاص دارد.

در خراسان جنوبی 4 هزار صنعتگر در 40 رشته صنایع دستی فعالیت دارند.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi