نمایشگاه صنایع دستی در سلمانشهر

 


در این نمایشگاه تولیدات و دست ساخته های بانوان کارآفرین در 20 غرفه به نمایش درآمد.

پنجمین نمایشگاه صنایع دستی و سوغات زنان کارآفرین شهرستان عباس‌آباد در سلمانشهر گشایش یافت.
در نمایشگاه دست ساخته و تولیدات بانوان کارآفرین عباس آبادی محصولاتی همچون صنایع دستی، انواع مربا، ترشی، شیرینی، گل و گیاه، نان محلی، داروهای گیاهی و عسل در 20 غرفه به نمایش گذاشته شد.
نمایشگاه صنایع دستی و سوغات زنان کارآفرین شهرستان عباس‌آباد تا ۱۵ فروردین در سلمانشهر برای بازدید علاقمندان دایر است.

مسافران نوروزی می توانند حین گشت و سیاحت در مازندران، از این نمایشگاه نیز دیدن نمایند.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi