دوره ی آموزشی پرورش گل آفتابگردان در سایت میدون بارگذاری شد

 


دوره ی آموزشی پرورش گل آفتابگردان در سایت میدون بارگذاری شد

گل آفتابگردان گیاهی یک ساله است که پرورش آن در هر شرایطی ممکن است و فرآورده های حاصل از آن دارای مزیت اقتصادی فراوان است.

آفتاب گردان یکی از نباتات روغنی مهم جهان است که از نظر تولید روغن، بعد از سویا در مقام دوم قرار دارد و بیش از 14% کل روغن نباتی جهان را تولید می کند. روغن آفتاب گردان بسیار مطلوب است و به همین دلیل، زراعت آن در مناطق معتدل تمام قاره ها معمول شده است. آفتاب گردان های آجیلی از بازار پسندی ویژه ای برخورداند. علاوه بر این، فراورده های جانبی آفتاب گردان به خصوص کنجاله آن باعث توجه هر چه بیشتر به زراعت این گیاه با ارزش شده است.

مزیت راه اندازی کسب و کار پرورش آفتابگردان
پرورش آفتابگردان نیاز به سرمایه ای اندک دارد و طول مدت رشد آن نیز حدود چهار ماه می باشد. از طرفی خرید محصول شما توسط دولت تضمین شده است و همین امر می تواند موجب ترغیب افرادی شود که علاقه مند به سرمایه گزاری و تولید این محصول هستند.

دوره ی آموزشی پرورش آفتابگردان
سایت میدون در راستای توسعه ی کسب و کار و کارآفرینی، اقدام به طراحی و تدوین بسته ی آموزشی جامع در زمینه ی پرورش این گونه ی گیاهی نموده است تا متقاضیان ورود به این کسب و کار بتوانند با در اختیار داشتن دانش فنی در جهت تولید محصول بهتر و کسب سود بیشتر گام بردارند.


مزایای دوره های آموزشی سایت میدون

در این دوره آموزشی، ضمن آشنایی با تاریخچه ی این محصول و مناطقی که رشد این گونه ی گیاهی در آن بسیار بوده است، با ضروریات راه اندازی این کسب و کار از جمله مسائل جوی، آب و خاک مورد نیاز، ابزار و تجهیزات و نیز با ملزومات یک طرح اقتصادی جامع نظیر پلن های مالی، پلن های بازار، پلن های ریسک و غیره آشنا خواهید شد.
در این بسته ی آموزشی متناسب با نوع زمین و میزان سرمایه گذاری، جداول و نمودارهایی آماده گردیده تا کاربران بتوانند بهترین تصمیمات را برای نوع و میزان سرمایه گذاری خود اتخاذ نمایند.
محتوای این دوره آموزشی به صورت مکتوب همراه با عکس هایی فنی در قسمت دوره های آموزشی سایت میدون قابل دسترسی است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید