پرداخت ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد مشاغل خانگی

 


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران از پرداخت ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد مشاغل خانگی در سال ۹۶ خبر داد.

محسن ولیئی با اشاره به هدفگذاری کمیته امداد استان تهران برای ایجاد 7000 فرصت شغلی در سال 96 گفت: تا کنون نزدیک به 6000 فرصت شغلی از این تعداد به مرحله اجرا درآمده است و امیدوار هستیم تا پایان سال به طور کامل به این هدف گذاری دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه در سال 96  نزدیک به 70 میلیارد تومان تسهیلات به نیازمندان تحت پوشش برای ایجاد مشاغل خرد و خانگی پرداخت شده است، اظهار کرد: اگرچه این مبالغ زیاد نیستند، اما مددجویان تحت پوشش توانسته‌اند با همین میزان نیز به شکل خرد به اشتغال زایی بپردازند و کارگاه‌هایی را راه اندازی کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران ضمن تشریح میزان وام های پرداخت شده به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد نیز تصریح کرد: مبلغ وام‌های اشتغال‌زایی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد بین 20 تا 50 میلیون تومان بوده است و آنها توانسته‌اند با همین میزان یک بنگاه اقتصادی خرد را راه اندازی کنند.

ولئیی با بیان اینکه ارتباط کسانیکه همزمان با توانمندسازی، از پوشش کمیته امداد خارج می شوند، به طور کامل با امداد قطع نمی‌شود، نیز تصریح کرد: این افراد همچنان می توانند از خدمات کمیته امداد استفاده کنند. برخی از این افراد که به وسیله طرح های اشتغال زایی توانمند شده اند نیز در حال حاضر از کمک گیرنده، به کمک کننده تبدیل شده اند و خودشان تعدادی از مددجویان کمیته امداد را تحت پوشش قرار داده‌اند.

به گفته ولئیی، در صورتیکه طرح اشتغال‌زایی این افرادنیز با شکست رو به رو شود کمیته امداد در قالب تمهیداتی مانند پرداخت وام مجدد یا حمایت مقطعی به آنها کمک  می‌کند.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi