وقتی کبک کارآفرینی، خروس بخواند

 


جوانی زاهدانی، سال ها تجربه خود را در جهت تولید به کار گرفته است.

 محسن زور، این جوان زاهدانی می گوید تولید و پرورش ماکیان را از 13 سالگی و بر اساس علاقه اش آغاز کرده است.

او هم اکنون 21 سال سن دارد و بیشتر  در حال پرورش بلدرچین و مرغ محلی است.

این کارآفرین جوان در هر دوره پرورش ، بین شش تا هشت هزار قطعه بلدرچین تولید می کند و جوجه های مولد را هم در اختیار سایر تولید کنندگان قرار می دهد.

محسن زور همچنین اقدام  به ابداع ماشین جوجه کشی و نیز ماشین مرغ پرکنی با استفاده از تغییراتی در ماشین لباس شویی کرده است تا در راستای تولیدات خود از این ماشین آلات بهره ببرد.

وی علاوه بر آموزش عملی به علاقمندان پرورش ماکیان، تجربیات و آموخته های خود را در این زمینه نیز تالیف کرده و با انتشار کتابی در اختیار دیگران  قرار داده است.

آقای زور همچنین خواستار حمایت مسئولان از وی برای پرورش سایر پرندگان از جمله شترمرغ شد.

فعالیت های اقتصادی آقای زور برای سایر اعضاء خانواده اش شغل ایجاد کرده است و خودش نیز ماهیانه حدود دو میلیون تومان از محل فروش بلدرچین کسب می کند.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi