آرامش؛ پیشکش یک کالای خواب وطنی

 


نمی توان از آرامش حرف زد اما از تاثیر کالای خواب در آن سخن نگفت. امشب در برنامه میدون کسب و کاری معرفی خواهد شد که در زمینه تولید همین کالاها فعالیت می کند؛ اما با بینشی نو...

همه ما ایرانیان در این ایام، روزهای سختی را سپری می کنیم؛ روزهای کرونایی که هم جان عزیزانمان در خطر است و هم نفس اقتصادمان بریده. اما واقعیت آن است که عیار آدمی در همین روزهای سخت و نفس گیر تعیین می شود، نباید خسته شد و باید برای زندگی کردن تلاش کرد. اگر این مطلب را قبول کنیم پس باید سعی کنیم خوب بخوابیم، خوب تغذیه کنیم و... تا انرژی مان را درحد استاندارد و مطلوبی نگه داریم. امشب برنامه میدون در سی و سومین قسمت از دومین فصل خود میزبان کارآفرینی است که با تولید کالای خوابی باکیفیت از بهترین پارچه ها و مواداولیه، می کوشد آرامش را به هموطنانش هدیه کند؛ محمدمهدی هدایتی.

روتشکی، روتختی، پتو، ملحفه، لحاف، روکش لحاف، بالش، کوسن، متکا و روبالشی (البته ممکن است چند تکه دیگر نیز به این لیست اضافه یا کم شود) می شود یک دست کالای خواب. کالای خوابی که با داشتم ویژگی هایی همچون مرغوبیت پارچه، مهارت در دوخت، هارمونی مناسب رنگ ها و آرامش بخش بودن می شود یک کالای خواب ایده آل که اگر از قیمت مناسبی هم برخوردار باشد، مطمئنا می توان توجه طیف وسیعی از مشتریان را به خود جلب کند و هم نیازشان را برطرف کند و هم درآمد خوبی برای کارآفرین داشته باشد. این موارد، دقیقا همان چیزهایی است که در محصولات کالای خوابی شرکت آقای هدایتی با نام تجاری مانیکاهوم به چشم می خورد.

میدونی ها بخوانند: راز وفاداری مشتریان به کسب و کارهای کوچک

البته سفاشی سازی براساس نیاز مشتری را باید اصلی ترین مزیت مانیکاهوم نسبت به دیگر برندها دانست؛ نوع پارچه، طرح و رنگ، یراق آلات، اندازه و هر مورد دیگری که در خرید کالای خواب تاثیرگذار است، قابلیت تغییر و درواقع سفارشی سازی دارند.

نکته جالب توجه دیگر در رابطه با این کسب و کار، برون سپاری بسیاری از فعالیت ها به سمت مشاغل خانگی است. آقای هدایتی با دغدغه مندی در زمینه اشتغالزایی و آگاهی از ظرفیت بسیار خوب موجود در بین کارآفرینان خانگی، بسیای از فعالیت ها را باهمکاری دوزندگان محلی و خانگی پیش می برد. نکته ای که شاید بیش از هر چیز دیگری به چشم داوران برنامه میدون آید...

میدونی ها بخوانند: مشاغل خانگی؛ زیر ذره بین کلینیک مشاوره میدون

برنامه میدون در سی و سومین قسمت خود میزبان این کارآفرین ایرانی و کسب و کار آرامش بخش او است؛ برنامه ای ساخته شده در شبکه سوم سیما که حمایت از کارآفرینان خوش فکر ایرانی، بعنوان اصلی ترین هدف آن شناخته می شود. حال باید منتظر بود و دید این کالاهای خواب وطنی می تواند دو رقب دیگر خود را کنار بزند، از پس چالش های داوران مسابقه خصوصا آقای مصطفی زاده تازه نفس بگذرد و برنده این قسمت از میدون شود یا خیر...

برای تهیه کالای خواب از این شرکت و حمایت از کسب و کار جناب آقای محمدمهدی هدایتی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi