دوچرخه هایی که پرواز می کنند...

 


مسابقه میدون در این قسمت از کارآفرینی مهندس میزبانی می کند که توانسته دوچرخه ها را در آسمان ایران به پرواز درآورد.

  1. ساخت بلندترین پل تله فریک و پل کابلی نفررو در ایران
  2. ساخت اولین دستگاه آزمایش جکینگ با دقت 0/001 میلیمتر (مربوط به مکانیک سنگ) مجهز به دیتا لاگر وثبت همزمان در کامپیوتر در ایران
  3. ساخت بسیاری از تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی مکانیک خاک و سنگ برای اولین بار در ایران
  4. سوراخکاری و قلاویز کاری بر روی ورق های هارداکس (ضد سایش) بدون کاهش خواص مکانیکی
  5. ساخت پره های کلاسیفایر سیمان شرق از جنس هارداکس برای اولین بار در ایران

مسابقه میدون در بیست و دویمن قسمت از فصل دوم خود، میزبان یکی از ترین های ایران در حوزه صنعت است؛ شرکت مهندسی بندگار جم با مدیریت عبدالحمید رازی.

میدونی ها بخوانند: صنعتی شدن به کمک فراسردکاران

شرکت بندگار جم، فعالیت خود در حوزه های تولید، طراحی و ساخت لوازم آزمایشگاهی مکانیک، دستگاه های ویژه صنعتی، سازه های کابلی (پل های نفررو و تله فریک)، ماشین سازی و قطعات ضدسایش هارداکس را از سال 1375 آغاز کرده است. این مجموعه توانسته در این سالها، با استفاده از تجربیات خود و البته دیگران، کیفیت تولید و عرضه محصولات خود را بگونه ای بالا ببرد که امروز بعنوان یکی از نامداران این حوزه شناخته شود. محصولات این مجموعه متنوع و زیاد است اما یکی از خاص ترین آنها اسکای بایک است..

دوچرخه هوایی را اسکای بایک می نامند. اساسا پرواز و استفاده از هوا بجای زمان، همواره مقوله جذایی برای انسان بوده و سعی کرده در زمینه های مختلف آنرا پیاده کند؛ همین چند روز پیش بود که خبر راه اندازی تاکسی هوایی توسط وزیر راه و شهرسازی در رسانه ها اعلام شد. دوچرخه سواری روی هوا هم حیطه ای است که در چند سال اخیر در بسیاری از کشورها باب شده است؛ مثلا ایران.

دوچرخه های هوایی جزو تفریحات جدید و جذابی هستند که وجود ارتفاع و مناظر زیبا، پایه ای ترین مورد برای راه اندازی آن است؛ چیزی که در ایران به وفور وجود دارد. جای جای کشورمان پراست از جاذبه های گردشگری که می توان با راه اندازی اسکای بایک در آنها، تحول عظیمی در میزان فروش و استقبال داخلی و خارجی ایجاد کرد.  

میدونی ها بخوانند: آشنایی با بوم گردی در صنعت گردشگری

بندگار جم، شرکت متخصصی است که در زمینه تولید این نوع از دوچرخه ها فعالیت می کنند. آقای رازی دانش آموخته مکانیک جامدات است و حدودا بیست و نه سال است که در زمینه ساخت تجهیزات صنعتی و پل های کابلی و اسکار بایک تجربه دارد. دیگر افراد تیم نیز در حوزه های مکانیک و صنعت تحصیل کردند و با بینشی دقیق در این عرصه فعالیت می کنند.

این کارآفرین امشب به مسابقه کارآفرینی میدون آمده تا هم درباره اسکای بایک ها برای مردم و البته مسئولین توضیح دهد و هم طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت و نکات داوران قرار دهد. حال باید منتظر بود و دید آیا می تواند بعنوان برنده مسابقه امشب از استودیو میدون خارج شود یا خیر..

برای تهه دوچرخه های هوایی از این شرکت و حمایت از کسب و کار جناب آقای عبدالحمید رازی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi