۳۳۲ مجوز مشاغل خانگی در شهرستان بیرجند صادر شد

 


سرپرست تعاون، کار و رفاه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امسال ۳۳۲ مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان در شهرستان بیرجند صادر شده، گفت: تاکنون یک میلیارد و ۹۸۴ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی توسط بانک ها به متقاضیان پرداخت شده است.

غلامرضا اشرفی امروز ( 14 اسفند) در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان در شهرستان بیرجند اظهار کرد: در سال جاری برای این شهرستان 2 هزار و 475 نفر اشتغال توسط 19 دستگاه اجرایی پیش بینی شده است.

وی بیان کرد: تاکنون 2 هزار و 683 فرصت شغلی در سامانه رصد ثبت شده که 108 درصد تعهد اشتغال شهرستان بیرجند محقق شده است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه امسال در مجموع 332 مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان در شهرستان بیرجند صادر شده، گفت: تسهیلات مشاغل خانگی دو میلیارد و 885 میلیون تومان بوده که تاکنون یک میلیارد و 984 میلیون تومان توسط بانک‌ها به متقاضیان پرداخت شده است.

اشرفی با اشاره به اینکه تعهد امسال در اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط کار 230 نفر بوده، گفت: در این راستا تاکنون 223 نفر جذب شده و میزان تحقق تعهد استان 97 درصد بوده است.

به گفته وی از تعهد طرح کارورزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی 709 مورد بوده که از  ابتدای امسال 123 کارورز در واحدهای اقتصادی شهرستان بیرجند برای جذب شده‌اند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه خراسان‌جنوبی با اشاره به فعالیت 254 تعاونی در شهرستان بیرجند، عنوان کرد: اعضای این تعاونی ها 251 هزار و 892 نفر  با سرمایه‌گذاری 13 میلیارد و 149 میلیون تومان است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi