رابین؛ میانبری به اصیل ترین صنایع دستی ایرانی

 


رابین یکی از سه شرکت کننده قسمت سی و یکم مسابقه کارآفرینی میدون است که در راه پیشرفت صنایع دستی اصیل ایرانی و بهبود شرایط افرادی که از این راه امرار معاش می کنند قدم برمی دارد.

حدودا سال 94 بود که سعید عباسی بنی به همراه خواهرش فاطمه عباسی بنی، به فکر راه اندازی سایتی ساده افتادند که بتواند صنایع دستی ایرانی و اصالت آنها را به مردم معرفی کند؛ اما این ایده رفته رفته و با گذر زمان تبدیل به یک فروشگاه اینترنتی شد، فروشگاهی اینترنتی به نام رابین که امشب مهمان قسمت سی و یک مسابقه میدون است.

استارت آپ خود را با کمک میدون راه اندازی کنید...

رابین در زمینه فروش، برندینگ و بسته بندی صنایع دستی رشته های متنوعی فعالیت می کند:

 1. میناکاری
 2. ملیله کاری
 3. ظروف مسی و چوبی
 4. مجسمه های مس اندود و سفالی
 5. ترمه
 6. قلمکاری و قلمزنی
 7. سوزندوزی
 8. چرم دست دوز و صنعتی
 9. رودوزی های سنتی
 10. حصیربافی و بامبوبافی
 11. انواع تابلو و دیوارکوب
 12. انواع کیف پارچه ای و ترمه
 13. سرمه دوزی
 14. زیورآلات نقره، برنج و مس
 15. شیشه و آبگینه
 16. فرش و تابلوفرش
 17. گلیم
 18. جاجیم

آقای عباسی که دانش آموخته رشته صنایع دستی در مقطع کارشناسی است، سعی کرده با جمع کردن یک تیم خوب و منسجم، کسب و کاری خلاقانه موفق راه اندازی کند؛ کسب و کاری آنقدر خلاق که در چارچوب یک کسب و کار دانش بنیان نگنجید و به همین دلیل نیز برای اولین بار در کشور گواهینامه شرکت های خلاق و نوآور را بدست آورد.

رابین علاوه بر برندینگ، بسته بندی و ارسال صنایع دستی، برای شناساندن هر اثر به مشتری، شناسنامه آنرا نیز ضمیمه می کند و شاید بتوان این کار را یکی از مهمترین مزیت های این فروشگاه آنلاین نسبت به سایرین دانست. علاوه براینکه اگر در تهران باشید و از این فروشگاه خرید کنید، می توانید در کمتراز یک ساعت سفارش خود را دریافت کنید؛ هفت روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل بودن نیز از دیگر خدمات و مزیت هایی است که خواهر و برادر عباسی بنی برای کسب و کار خود تعریف کردند.

میدونی ها بخوانند: نجات کسب و کار در دوران رکود با شناخت مشتری

مسابقه میدون امشب و در قسمت سی و یکم از فصل دوم خود، میزبان این خواهد و برادر و طرح کسب و کارشان است؛ کسب و کاری که توانسته گام خوبی در جهت رفع نواقص موجود در تجارت صنایع دستی اصیل ایرانی بردارد. باید منتظر بود و دید آیا این دو جوان خلاق می توانند از پس چالش های تیم داوری برآیند و بعنوان برنده این قسمت از میدون معرفی شوند یا خیر.

برای تهیه صنایع دستی از این فروشگاه و حمایت از کسب و کار جناب آقای سعید عباسی بنی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید..

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi