از ایران شیشه تا بلور موعود

 


امشب مسابقه میدون میزبان صنعتگری در زمنیه تولید حباب و لوسترهای چوبی است که توانسته با وارد کردن تنوع به محصولات خود، طیف گسترده ای از مشتریان در داخل و خارج کشور را پوشش دهد.

لوسترها همیشه از جزو جذاب ترین و زیباترین وسائل دکوری بودند؛ هم محیط را جلا می بخشند و هم باعث نورانی تر شدن فضا می شوند. اوایل ظهور این نورانی کننده ها و مرسوم شدن استفاده از آنها، تنوع مدل ها خیلی زیاد نبود و جز چند طرح محدود آن هم فقط با جنس شیشه، نمی شد چیز دیگری در بازار پیدا کرد؛ اما امروزه صنعتگران زیادی در زمینه کسب و کارهای مرتبط با لوستر وارد شدند که یکی از آنها امشب مهمان مسابقه میدون است؛ امیر قدیمی

بلور موعود، نام تجاری محصولات آقای قدیمی است؛ او کارآفرینی است که در زمینه تولید لوسترهای چوبی و حباب های شیشه ای و پلاستیکی فعالیت می کند. در ابتدای شروع کار، ایران شیشه برندی بود که برای تولیداتش انتخاب کرده بود اما با گذشت زمان، آنرا به بلور موعود تغییر داد و درحال حاضر نیز تمام مشتریانش در داخل و خارج کشور، او و محصولاتش را به این نام می شناسند.

میدونی ها بخوانند: نورانی شدن میدون با نگاه

تنوع اصل اول برای جذب مشتری است آن هم در اجناس لوکس و تزئینی همچون لوستر؛ تنوع محصولات بلور موعود نیز بسیار زیاد است و همین امر باعث شده سکه شدن این کسب و کار شده است. حباب ها در دوازده مدل الوان، آبگز، پولکی، تتو و موجی، دو پوست، بلورگل، شیری الوان، گل، مارپیچ، مرمری، ویترای و نواری شام و لوسترها نیز در هشت مدل باکس، تک شعله، دو شعله، سه شعله نامنظم، چهار شعله، لوستر شاخه ای، خطی و دیواری به بازار عرضه می شوند.  

نکته دیگر جالب توجه آن است که کارخانه آقای قدیمی که در شهرستان ورامین واقع است، اکنون دارای 40 کارمند است که احتمالا این تعداد بیشتر هم خواهد شد. چراکه چشم انداز تیم بلور موعود (ایران شیشه سابق)، افزایش فروش اینترنتی و توسعه کسب و کار در آن حوزه است که این موضوع قطعا موجب بیشتر شدن فروششان خواهد شد درنتیجه به افراد بیشتری برای اداره کارخانه نیاز پیدا خواهند کرد که این یعنی اشتغالزایی...

میدونی ها بخوانند: اهمیت زبان بدن در فروش

مسابقه کارآفرینی میدون در سی و یکمین قسمت از فصل دوم خود میزبان این کسب و کار با سابقه (بیش از 50 سال سابقه) و اشتغال آفرین است. بلور موعود به میدون آمده تا بتواند کسری مواداولیه و عدم فضای مناسب برای تولید خود را با جایزه یک میلیاردی مسابقه برطرف کند و قوی تراز همیشه به کار خود ادامه دهد. حال باید دید می تواند از سد دو رقیب دیگر خود در این قسمت بگذرد و بعنوان برنده، جایزه را ازان خود کند یا خیر.

برای تهیه لوسترهای چوبی از این تولیدی و حمایت از کسب و کار جناب آقای امیر قدیمی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi