دینگ، دینگ، دینگ...

 


دینگ؛ تنها صدایی نیست که شما در زمان ورود و خروج خود در محل کار می شنوید؛ نام تجاری یکی از موفق ترین سامانه های حضور و غیاب در ایران است...

شاید نتوانیم مدیریت نیروی انسانی را بعنوان اصلی ترین چالش مدیران موفق یاد کنیم اما قطعا می توانیم آنرا یکی از سخت ترین چالش های یک مدیر معرفی کنیم؛ تعدادی انسان با روحیات و جهان هایی متفاوت که همه شان باید برای رسیدن به هدفی مشترک، توسط یک نفر و یا یک تیم مدیریت شوند.

مدیریت کردن نیروی انسانی کار آسانی نیست؛ رفت و آمد، مرخصی ها، ماموریت ها، دورکاری هایی که به برکت کرونا بسیار بیشتر شده و... اینها تازه بخشی از هزاران مساله ای است که یک مدیر باید برروی آنها اشراف داشته و بررسی شان کند و دقیقا همینجاست که می توان جایگاه سامانه های حضور و غیاب را یافت. مسابقه میدون در انی قسمت میزبان یکی از همین سامانه هاست که مزایای ویژه ترش نسبت به سایرین، باعث ورودش به این مسابقه کارآفرینی شده است؛ سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ

میدونی ها بخوانند: دورکاری و روش‌هایی برای افزایش بهره وری آن

مدیر مجموعه دینگ، پژمان شفیعی منش است که با همکاری علی طهماسبی، میلاد نورفرد، شرکت توسعه کارآفرینی بهمن، شرکت راما فیبر کیش و الهام شورابی، در حدود سه سال پیش، این سامانه حضور و غیاب را بعنوان یک محصول دانش بنیان که بصورت آنلاین هم کار می کند، ثبت کرد. این تیم مجوزهایی همچون گواهی ثبت نرم افزار از وزارت ارشاد و سازمان فناوری اطلاعات را نیز برای سامانه شان گرفتند و درحقیقت یک پکیج کامل را برای ارائه به مدیران آماده کردند.

دینگ با استفاده از پلتفرم هایی همچون اپلیکیشن موبایل و پنل تحت وب، به گونه ای ورود/خروج کارمندان را ثبت می کنند که کارآفرین می تواند در هرجا و هرزمانی بصورت آنلاین آنها را رصد کند. با مراجعه به وب سایت دینگ نیز می توان گزارش های مختلفی را با فرمت های پی دی اف، اکسل و... در هر زمان مشاهده کند (گزارشی که خیلی از سامانه ها صرفا در زمان پایان سال مالی شرکت منتشر می کنند.)

واضح است که استفاده از سامانه های حضور و غیاب می تواند در بلندمدت باعث نظم بیشتر کارکنان و کارمندان یک مجموعه شود. این موضوع باعث بهبود میزان بهره وری کسب و کار می شود و شانس موفقیت بیشتری را برای همه اعضای تیم به ارمغان آورد. کرونا و خانه نشین کردن کارمندان و دورکاری لاجرم آنها نیز اهمیت استفاده از برنامه های این چنینی را به خوبی روشن می کند.

میدونی ها بخوانند: تبلیغ کسب و کار در زمان رکود حاصل از کرونا

پژمان شفیعی منش توانسته با بررسی دقیق اهمیت نیروی انسانی و مدیریت آن، سامانه ای را تولید کند که هم بهره وری یک مدیر را افزایش می دهد و هم شانس موفقیت کسب و کارش را دوچندان می کند بعبارت بهتر سامانه های حضور و غیاب آنلاین همچون دینگ، از ضروریاتی است که یک کارآفرین ممتاز باید وارد کسب و کار خود کند و تیم دینگ نیز با استفاده از همین نیاز، یک کسب و کار راه اندازی کردند.

مسابقه بزرگ کارآفرینی میدون، برنامه ای است با هدف حمایت از کارآفرینان ایرانی و کمک به آنها برای پیشرفت و ترقی؛ این مسابقه در سی امین قسمت از فصل دوم خود میزبان دینگ است؛ سامانه ای که هم کارآفرینی کرده و هم می تواند کمک بزرگی باشد به دیگر کارآفرینان. حال باید دید این سامانه می تواند از سد دو رقیب دیگر خود بگذرد و بعنوان برنده این قسمت از میدون معرفی شود یا خیر. 

برای تهیه این سامانه و حمایت از کسب و کار جناب آقای پژمان شفیعی منش با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi