این شما و این نسل جدیدی از انواع پرده!!

 


پرده ها انواع و اقسام بسیار متنوعی دارند که انتخاب را سخت می کند. در این قسمت از مسابقه میدون نیز یک نوع دیگر به این هزاران نوع اضافه خواهد شد و از این پس انتخاب را سخت تر خواهد کرد...

پرده یکی از عناصر مهم در هر محیطی است؛ رنگ و طرحش به چشم می آید و با یک تغییر کوچک، می تواند فضا را به آسانی تغییر دهد. پس باید در خرید و نصب آن به نکات زیادی توجه کرد مثلا:

رنگ و طرح: رنگ پرده را معمولا باید با رنگ کلی دکوراسیون و مبلمان هماهنگ کرد. بیشتر کارشناسان دکوراسیون داخلی بر این باورند که رنگ پرده بهتراست متضاد با مبلمان باشد تا جلوه بیشتر و زیباتری داشته باشد.

جنس: معمولا باید برای فضاهای اداری و پذیرایی از پارچه هایی استفاده کرد که حالت ابریشمی و مخملی دارند و فضا را رسمی تر می کنند. برای فضاهایی مانند آشپزخانه یا اتاق خواب هم باید از پارچه های حریر یا کتان استفاده کرد.

اندازه: در این زمینه اندازه پنجره تعیین کننده نیست؛ باید سعی کنید اندازه پرده تان ازنظر طول آنقدر زیاد باشد که به زمین برسد. عرض پرده هم معمولا باید چندین سانت بیش از پنجره باشد.

پرده دوزی را با میدون یاد بگیرید...

مسابقه میدون در این قسمت، میزبان کارآفرینی است که در زمینه تولید پرده فعالیت می کند؛ اما نسل جدیدی از پرده با نام پرده های DK راشل دراپه.

یاس پرده بهار نارنج که در شهرک صنعتی منصور شهرستان بابل فعالیت می کند، چند سالی است که با مدیریت آقای هادی نقی نیارمی، موفق شده نسل تازه و نویی از انواع پرده را در ایران تولید کند؛ پرده ای که دارای ویژگی های خاص و استثنایی است و با انواع مرسوم تفاوت زیادی دارد:

  1. تنظیم نور ورودی به محیط
  2. ایجاد طرح های منظم بدون شکستگی  یا بی نظمی در طرح
  3. ایجاد انواع مدل از دکور تا آویز

این پرده ها را می توان در فضاهای مختلف خانه، اداره و اماکن خصوصی و عمومی به راحتی استفاده کرد و تا دوسال هم از خدمات پس از فروشش مطمئن بود.

میدونی ها بخوانند: ترفندهای افزایش فروش کسب و کار در برابر کرونا

باید اشاره کرد که یاس پرده بهار نارنج، محصولاتی غیراز پرده نیز تولید می کند؛ بعبارت بهتر پرده های راشل دراپه تنها محصولات شرکت آقای نیارمی نیستند؛ موکت، روتختی، انواع شید رول، انواع پارچه مبلی، انواع کتیبه، انواع پرده زبرا و انواع پرده پانچی حدود هفت سال است (از سال 92) که در این شرکت تولید می شود با بیشترین کیفیت به سراسر کشور فرستاده می شود.

می دانید که برای نو و زیبا نگه داشتن پرده باید نکات زیادی را رعایت کرد که بعضا هم مشکل آفرین هستند مثلا تمیز کردن پنجره که ممکن است پرده را کثیف کند یا درآوردن و گذاشتن آستری پرده یا...  اما پنجره های پشت این نوع پرده را می توان به راحتی و بدون دغدغه تغییر حالت تمیز کرد. درضمن به آستری هم نیازی ندارند.

کسب و کار آقای نیارمی خاص و ویژه است و توانسته محصول نویی را به مردم عرضه کند. میدون هم دقیقا جای کسب و کارهایی است که حرفی نو برای گفتن دارند و با محصولاتی که تولید می کنند، می توانند نیاز جدیدی از مشتریان را برطرف کنند. این مسابقه در سی امین قسمت از فصل دوم خود میزبان این کسب و کار و تولیداتش یعنی نسل جدیدی از انواع پرده است. حال باید منتظر بود و دید می تواند از سد دو رقیب دیگر خود بگذرد و بعنوان برنده این قسمت معرفی شود یا خیر.

برای تهیه این نوع از پرده و حمایت از کسب و کار جناب آقای هادی نیارمی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

نسرین

پنجشنبه 18 دی 1399

برای ارتباط با آقای هادی نیارمی با چه شماره ای می توان تمتس گرفت

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
پنجشنبه 18 دی 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/23186

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi