مجسمه شدن؛ سرنوشت شیرین یک مشت ضایعات فلزی

 


مجسمه های فلزی چیست؟ مگر می شود از ضایعات فلز مجسمه ساخت؟ آیا می توان از مجسمه های فلزی به جای مجسمه های سیمانی استفاده کرد؟ مسابقه میدون امشب را از دست ندهید...

مجسمه سازی از دیرباز یکی از هنرهای قابل تحسین و موردعلاقه طیف گسترده ای از مردم بوده است؛ همه ساله نمایشگاه های بزرگی در سراسر دنیا برای نشان دادن هنر هنرمندان این رشته برگزار می شود و گردش مالی زیادی نیز دارد. امشب میدون میزبان یکی از این هنرمندان است البته هنرمندی که مجسمه های خود را نه از گچ و سیمانی که مرسوم است بلکه از ضایعات فلزی می سازد؛ فرزاد نیایی فر

ساخت اسباب بازی با ضایعات را با میدون یاد بگیرید.

فرزاد نیایی فر، جوانی هنرمند و البته کارآفرین است که با استفاده از خلاقیت خود، کسب و کاری نسبتا جدید و تازه وارد را راه انداخته است. او این مجسمه های زیبا را در حجم های مختلف با قطعات دورریز فلزی می سازد که می تواند بعنوان المان های شهری کاربرد بهتر و بادوام تری از مجسمه های مرسوم داشته باشد؛ مجسمه ها از قیمت های خوبی هم برخوردارند و گویی می توانند مفهوم هنر را بهتر و ملموس تر به مخاطبین ارائه دهند.

شهرداری های کل کشور، ویلاسازان، انبوه سازان، مراکز فرهنگی هنری، مراکز تجاری، شرکت های خصوصی، کافه رستوران ها، گالری های هنری و اشخاص حقیقی و حقوقی، جامعه مشتریان مجسمه های فلزی آقای نیایی فر را تشکیل می دهند که می توانند بصورت اینترنتی و یا از نمایشگاه ها، این مجسمه ها را خریداری کنند.

کسب و کار جالب تولید خوراک دام از ضایعات کشاورزی را با میدون شروع کنید...

مسابقه بزرگ کارآفرینی میدون که همیشه حامی جوانان خلاق بوده است، امشب و در بیست و نهمین قسمت از فصل دوم خود، میزبان این هنرمند مرندی است. باید دید آیا او می تواند در مقابل تیم داوری که یک نیروی تازه نفس به نام حسین مصطفی زاده دارد، از طرح کسب و کار خود به خوبی دفاع کند و جایزه یک میلیاردی مسابقه را به دست آورد یا خیر.

برای تهیه این مجسمه ها و حمایت از کسب و کار جناب آقای فرزاد نیایی فر با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi