بکس بادی که با کیفیت ساخته می شود...

 


بکس بادی که با کیفیت ساخته می شود...

امشب مسابقه میدون میزبان کارآفرینی جوان است که فعالیت در حوزه صنعت (تولید بکس بادی) را به مشاغل پشت میزی ترجیح داده است.

چه در فصل اول و چه در فصل دوم، مسابقه میدون پر بوده از کسب و کارهایی در زمینه صنعت؛ کسب و کارهایی که وجودشان برای هر کشوری ضروری است همچون کلاچ اتوماتیک، هشدار تسمه تایم، دستگاه سنگبری سیار،ابزارآلات و... امشب نیز میدون در بیست و نهمین قسمت از فصل دوم خود میزبان یکی دیگر از انواع این کسب و کارهاست که طبق تحقیقاتی که تاکنون انجام شده، صنعتگران معدودی برای تولید آن آستین بالا زدند؛ تولید بکس دی

کسب و کارهای صنعتی را با میدون شروع کنید...

آچار بادی، بکس بادی، ایمپکت بادی، بوکس بادی و آچار پنوماتیک نام های تخصصی است که برای آچار بکس بادی به کار می رود. بکس بادی وسیله ای است که برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره با سرعت و قدرت استفاده می شود. این وسیله راندمان کار را به شدت بالا می برد و در پروژه های کوچک و بزرگ استفاده می شود.

شرکت صائین صنعت مدرن به مدیریت حسین مهدی خانی، مجموعه ای است که توانسته با گردهم آوردن تیمی جوان و متخصص، در زمینه تولیدی یکی از ضروری ترین ملزومات پروژه های صنعتی وارد شود و نیاز مشتریان داخلی را با قیمتی پایین تراز کالاهای مشابه خارجی پاسخ دهد.  

میدونی ها بخوانند: نجات کسب و کار در دوران رکود با شناخت مشتری

کیفیت، خط قرمز آقای مهدی خانی است. تمام محصولات چندین بار از فیلتر کنترل کیفیت رد می شوند تا محصول نهایی با بیشترین کیفیت ممکن به دست مصرف کننده برسد. با این وجود نیز محصولات تا شش ماه گارانتی هستند و درصورت ایجاد هرگونه مشکل، از سمت شرکت پشتیبانی خواهد شد.

صاحب شرکت صائین صنعت مدرن امشب مهمان بیست و نهمین قسمت از مسابقه میدون است. این کارآفرین، خود را از نائین استان اصفهان به تهران رسانده تا طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت تیم داوری قرار دهد که از این قسمت به بعد، فرد جدیدی با نام حسین مصطفی زاده را در میان خود دارند.

برای تهیه بکس بادی از این شرکت و حمایت از کسب و کار جناب آقای حسین مهدی خانی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید