خدمات درمانی را به خانه بیاورید!!

 


گرفتن خدمات درمانی در خانه شخصی، خوشایندتر است. امشب میدون میزبان بانویی است که سامانه ای را در این خصوص راه اندازی کرده است.

اگر تاکنون گذرتان به مراکز بیمارستانی خورده باشد و به دلیل بیماری در آن بستری شده باشید، حتما برایتان پیش آمده که پس از ترخیص، همچنان نیاز به خدمات درمانی در زمینه های مختلفی ازجمله  پرستاری، پزشکی، مامائی، فیزیوتراپی و ماساژ درمانی داشتید. مراجعه به مراکز درمانی در دوران نقاهت هم خیلی خوشایند نیست. امشب مسابقه میدون میزبان کارآفرینی است که با خوش فکری در این زمینه، خدمات درمانی را به خانه بیماران می برد؛ مریم برخورداری...

کسب و کارهای خدماتی را با میدون شروع کنید...

مریم برخورداری فعالیت خود در این کسب و کار را، از سال 1389 با راه اندازی مجموعه ای به نام خدمات پرستاری ارسطو شروع کرد اما باید گفت تا قبل از این نیز، حدود 10 سال در این زمینه ها مشغول به فعالیت بوده و صاحب تجربه است.

ویزیت، نمونه گیری خون، تزریقات، پانسمان زخم، سرم تراپی، شستشوی معده، ساکشن ترشحات، و رادیولوژی... اینها تنها بخشی از خدماتی است که ارسطو در زمینه پرستاری به مشتریان خود ارائه می دهد. آماده سازی بستر زخم، زخم های بستر نکروتیک، زخم های بستر گرانوله، زخمهای بستر عفونی، انواع پانسمان های نوین و زخم پای دیابتی نیز بخش های دیگر هستند. درضمن ارسطو تمام این خدمات را در طول مدت بیست و چهار ساعت و بصورت شبانه روزی به مشتریانش ارائه می دهد.  

مجموعه خدمات درمانی ارسطو که مجوزهای لازم برای فعالیتش را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کسب کرده و دارای تعداد زیادی گواهینامه بین المللی است؛ دغدغه ارتقاء سلامتی برای همه را دارد به همین جهت خدمات خود را به طیف سنی خاصی محدود نکرده و سعی دارد از نوزاد تا سالمند را پوشش دهد.

میدونی ها بخوانند: سیب سلامت؛ سیبی که باید آنرا چید!

اهمیت این ایده نو در زمان هایی همچون کرونا بیشتر مشخص می شود؛ این روزها توصیه اکید بسیاری از کارشناسان این است که به دلیل آلوده بودن محیط های عمومی، تا جای ممکن از منزل خارج نشویم. کسب و کار خانم برخورداری در این وضعیت، می تواند مرهم بخش طیف زیادی از ایرانیان باشد و از نگرانی آنان بکاهد.

این بانوی خوش فکر امشب به بیست و نهمین قسمت از مسابقه میدون آمده تا طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران قرار دهد؛ داورانی که میزبان فرد جدیدی با نام حسین مصطفی زاده در میان خود هستند.

برای استفاده از خدمات این سامانه و حمایت از کسب و کار سرکار خانم مریم برخورداری با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi