سیم و کابل هایی ازجنس دغدغه...

 


امشب میدون میزبان کارآفرینی است که کسب و کار تولید سیم و کابل را با دغدغه مندی در زمینه اشتغالزایی و جلوگیری از واردات کلید زده است.

  1. سیم و کابل مخابراتی
  2. کابل شبکه
  3. کابل کواکسیال
  4. کابل باندی و خودرویی
  5. کابل آدابتوری

اینها همه محصولات شرکتی است با نام امواج سازان صنعت پایتخت که کار خود را از سال 1392 در شهرستان گرمسار آغاز کرد. شرکتی که صادرات، اشتغالزایی و کمک به تولید داخلی و جلوگیری از خام فروشی اصلی ترین اهدافش است و امشب به بیست و هشتمین قسمت فصل دوم مسابقه میدون آمده تا کسب و کارش را در معرض قضاوت داوران این مسابقه قرار دهد.

میدونی ها بخوانند: گذر از خام فروشی با توسعه صنایع تبدیلی

مدیرعامل شرکت امواج سازان، مرتضی کبیرپور است. او دارای مدرک فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه تهران است و دغدغه مندی اش در زمینه هایی همچون کارآفرینی و اشتغالزایی باعث شده تا این شرکت را احداث کند. در داخل امواج سازان، دستگاه های پیشرفته ساخت سیم و کابل، با نظارت تیمی متخصص در حوزه های مکانیک و برق ساخته می شود. 

سالانه چند ده هزار دلار برای واردات انواع کابل و سیم از کشور خارج می شود اما آقای کبیرپور و تیم منسجمش، با بررسی دقیق این نیاز کشور، کسب و کاری را راه اندازی کردند که می تواند کشور را از واردات بی نیاز کند. آنها کیفیت و ظرفیت تولید مجموعه شان را تاحدی بالا بردند که بتوانند با رقبای خارجی رقابت کنند و پاسخ نیاز مشتریان داخلی شان را به موقع بدهند.  

چگونه با مشتری در شرایط کرونایی همراه شویم؟

امواج سازان صنعت، امشب بعنوان یکی از سه شرکت کننده بیست و هشتمین قسمت از مسابقه میدون، به این مسابقه کارآفرینی آمده است. آنها آمدند تا شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی آن امتحان کنند و درصورت پیروزی، جایزه شان را برای شروع فاز صادرات محصولاتشان خرج کنند.

برای تهیه این سیم و کابل ها و حمایت از کسب و کار جناب آقای مرتضی کبیرپور با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi