تولیدات گلخانه هیدروپونیک لرستان صادر می‌شود

 


مدیر جهاد کشاورزی خرم‌آباد از صادرات تولیدات گلخانه هیدروپونیک مجتمع کشت و صنعت این شهرستان خبر داد.

مراد بیرانوند اظهار کرد: گلخانه هیدروپونیک کشت و صنعت خرم‌آباد 10 هکتار است که در حال حاضر پنج هکتار آن به بهره‌برداری رسیده است.

وی ادامه داد: این گلخانه تقریبا روزانه هشت تن گوجه فرنگی تولید می‌کند که کاملاً ارگانیک بوده و از حداقل سم و کود در آن استفاده می‌شود.

بیرانوند یادآور شد: تاکنون چند محموله به مقصد تهران ارسال شده که بعضی از آنجا به خارج کشور نیز صادر می‌شود.

مدیر جهاد کشاورزی خرم‌آباد خاطرنشان کرد: پنج هکتار دیگر این مجتمع نیز آماده بهره‌برداری است که در آینده نزدیک افتتاح می‌شود. پیش‌بینی می‌شود در صورت تکمیل این گلخانه سالانه بیش از 10 هزار تن تولید داشته باشد.

این مسئول بیان کرد: با توجه به شرایط و خشکسالی‌های ادامه‌دار، باید به سمت کشت‌های گلخانه‌ای و کم‌آب‌بر حرکت کنیم. کشت هیدروپونیک به دلیل صرفه جویی در مصرف منابع آبی در دستور کار قرار دارد.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi