تولید ۲۴ هزار تن ماهی قزل آلا

 


چهار محال و بختیاری تجلی اقتصاد مقاومتی در حوزه ی شیلات را تجربه کرد. امسال بیش از 24 هزار تن ماهی قزل آلا در این استان تولید شده است.

رئیس جهاد کشاورزی استان گفت: چهارمحال و بختیاری رتبه نخست تولید ماهی قزل آلا را در کشور به خود اختصاص داده است.

ذبیح الله غریب با اشاره به فعالیت ۱۰ مزرعه تکثیر ماهی قزل آلا در چهارمحال و بختیاری، افزود: در تولید بچه ماهی قزل آلا بخشی از نیاز استان تأمین می شود.

رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ماهی های قزل آلای تولیدی چهارمحال و بختیاری برای فروش به تهران و اصفهان ارسال می شوند و بخشی از ماهی تولیدی این استان هم به صورت بسته بندی به کشورهای عربی و روسیه صادر می شود.

در چهارمحال و بختیاری ۴۲۹ مزرعه پرورش ماهی قزل آلا فعال است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi