اگر بخواهید، می توانید بدون آب هم آبدرمانی کنید...

 


آبدرمانی (هیدروتراپی) یکی از قدیمی ترین انواع درمان در سراسر دنیاست که علیرغم تمام فوایدش، محدودیت هایی هم دارد که اولیه ترین آنها وجود آب است. مسابقه میدون امشب میزبان کسب و کاری است که توانسته با خلاقیت و نوآوری، این محدودیت را از بین ببرد.

آبدرمانی که دو نوع اصلی عمومی و موضعی دارد، به کلیه فعالیت هایی گفته می شود که طی آنها شخص بیمار با استفاده از آب و فعالیت کردن در آن، امراض و بیماری های خود را درمان و یا شدت آنرا کمتر می کند.

هیدروتراپی دردهای عضلانی را تسکین می دهد، استرس را کاهش می دهد، باعث هضم بهتر غذا می شود، گردش خون را در بدن بهبود می بخشد، برای بدنسازی توصیه می شود، عضلات را تقویت می کند و برای بیماری هایی همچون آرتروز، دیسک و کمردرد و پادرد مفید است. علیرغم این موارد، نباید بی مهابا از این روش درمان استفاده کرد؛ افرادی که زخم باز دارند، از آب می ترسند، مبتلا به سرطان هستند و یا باردارند، باید حتما با مشورت پزشک این کار را آغاز کنند.  

میدونی ها بخوانند: غیزانیه در تهران

هیدروتراپی یا آبدرمانی مانند هر ورزش و یا درمان دیگری، به ملزومات و دستگاه های خاصی نیاز دارد که جز با استفاده از آب، نمی توان از آنها استفاده کرد. میدون اما، امشب و در بیست و پنجمین قسمت از فصل دوم خود، میزبان کارآفرین جوانی است توانسته با نوآوری و خلاقیت، نوع خاصی از لوازم هیدروتراپی را بسازد که بدون آب نیز کار می کنند!!

هیدروجیم، نام مجموعه ای است که آقای وحید ابوئی در آن محصولات خود را تولید می کند درواقع برادران ابوئی یعنی وحید، احمد و سعید در آن محصولات خود را تولید و مشغول به فعالیت اند.

کابین آب درمانی، محصول نوآور شرکت هیدروجیم است که با استفاده از آن، نه تنها تمام فعالیت های آبدرمانی و بدنسازی در آب قابل انجام است، بلکه می توان آنرا در مراکزی که استخری از آب وجود ندارد نیز استفاده کرد و همان کارایی فعالیت در آب را دید؛ حتی در خانه...

فارغ از خلاقیتی که برادران ابوئی در این زمینه وارد کردند، موضوع اصلی دیگری که قابل اعتناست، مواداولیه است؛ تیم متخصص هیدروجیم سعی کردند برای ساخت این ورزشگاه کوچک اما پر کاربرد، از بهترین و مرغوب ترین مواداولیه استفاده کنند. البته که آنرا یک سال گارانتی کرده و تعویض قطعات آنرا تا ده سال تضمین می کنند و این یعنی احترام به مشتری...

میدونی ها بخوانند: چگونه با مشتری در شرایط کرونایی همراه شویم؟

مسابقه میدون، مسابقه ای کارآفرینی است که با بررسی کسب و کار کارآفرینان ایرانی، مسیر پیشرفت و حمایت از آنها را تسهیل و کوتاه تر می کند. کابین آبدرمانی هیدروجیم که ساخته شده به دست براداران ابوئی ابداع شده و دارای مجوزات گوناگونی ازجمله مجوز فناوری پارک علم و فناوری یزد است، امشب و در بیست و پنجمین قسمت از این مسابقه شرکت کرده تا هم این نوع از درمان را بیشتر برای مردم ایران توضیح دهد و هم شانس خود را برای گرفتن حمایت سرمایه گذاران مختلف امتحان کند.

برای تهیه این کابین و حمایت از کسب و کار جناب آقای وحید ابوئی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi