هشدار برای تسمه تایم !!

 


پارگی ریش ریش شدن، خوردگی... اینها همه اتفاقات ناگواری است که ممکن است برای ماشینتان رخ دهد. امشب اما مخترعی به میدون آمده که می تواند از این اتفاقات ناگوار جلوگیری کند.

حتما شنیده اید که می گویند باید برای یک راننده خوب بودن، باید زبان ماشین را فهمید و بلد بود. زبان ماشین را فهمیدن هم یعنی بفهمید چه زمانی آبِ موتور کم شده و جوش آورده، آب و روغن و قاطی شده، سر سیلندر سوخته و تسمه تایم پاره شده...

امروز صدقه سر تمام افزایش قیمت ها و تورم ها، قیمت ماشین نیز همچون دیگر محصولات افزایش وحشتناکی یافته است؛ همین چند سال پیش بود که با هفت میلیون تومان می توانستید صاحب یک پراید شوید اما قدرت خرید همان هفت میلیون تومان، الان معادل 120 میلیون است (یعنی امروز همان هفت میلیون تومان، صد و بیست میلیون تومان می ارزد) این افزایش قیمت ها نشانه خیلی چیزهاست که یکی از آنها، یاد گرفتن زبان ماشین است چراکه اگر زبانش را ندانید، نمی توانید به درستی و در زمان درست مشکلش را تشخیص دهید و درنتیجه باید میلیون ها تومان خرج تعمیر و یا تعویض آن کنید.

توصیه ای طلایی؛ با پولیش کردن از ماشینتان محافظت کنید!

امشب مسابقه میدون در بیست و چهارمین قسمت از فصل دوم خود، میزبان مهندسی است که با اختراعش، فهمیدن زبان ماشین را، قابل فهم تر می کند؛ بهمن طاهری توانسته سیستم هشدار پارگی تسمه تایم را برای اولین بار در ایران بسازد.

تسمه تایم، موجودی به شدت مفید در موتور ماشین های مختلف است؛ حتما خیلی هاتان می دانید که سروصدای بیش از حد از داخل موتور و یا  بد استارت خوردن ماشین و بدتراز همه خاموش کردن ماشین در حین رانندگی، نشانه های شایعی برای پاره شدن تسمه تایم است و حتما این را هم می دانید که در زمان این اتفاق، استارت زدن و تلاش برای راه انداختن ماشین، اشتباه ترین کار است چون آسیب موتور را چندین برابر و هزینه های تعمیر را نیز بیشتر خواهد کرد.

آقای طاهری توانسته با بررسی دقیق این موضوع، در شرکت خود با نام آریا راد، سیستمی بسازد که قبل از پارگی تسمه تایم، به راننده هشدار می دهد و با این کار از خسارت مالی بیشتر جلوگیری می کند. او درنظر دارد این محصول را در تمام کشور و حتی خاورمیانه نیز توزیع کند و افراد زیادی را در این زمینه یاری کند.

عشق ماشین ها بخوانند...

پروانه بهره برداری تولید انبوه، کد آیسیک وزارت صمت، تاییدیه پارک علم و فناوری، گواهی ثبت اختراع، جواز تاسیس، گواهی نامه مرکز تحقیقات و تاییدیه طرح سایپ، مجوزهایی است که آقای طاهری برای ابداع خود از ارگان های مختلف کسب کرده است.

جالب است بدانید سالانه بیش از ۲۰۰ هزار خودرو در ایران دچار پارگی و خوردگی تسمه ‌تایم می‌شوند.  حال محصولی که بتواند پارگی تسمه تایم را هشدار دهد، می تواند نگرانی قشر زیادی از ایرانیان را، آن هم در این شرایط اقتصادی برطرف  کند. 

 امشب این محصول در بیست و چهارمین قسمت از فصل دوم مسابقه میدون معرفی می شود و باید منتظر بود و دید آیا می تواند از سد دو رقیب دیر خود برآید و برنده این قسمت از مسابقه باشد یا خیر.

برای تهیه این سیستم هشداردهنده و حمایت از کسب و کار جناب آقای بهمن طاهری با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

نظرات (4)

avatar

علی قطاری

جمعه 2 آبان 1399

عالی با این تورم بالا جلوی یک هزینه گزاف با خرج پایین گرفته می شود ممنون

avatar

رحیم پرکم

ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399

سلام به نظر تصویری که برای این عنوان انتخاب کردید مناسب نیست و اون زنجیر تایم هست و شاید هم این یک نوع ابتکار در جذب مخاطب هست

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399

سلام دوست عزیز

بسیار ممنون از توجهتون

avatar

پوریا جانثاری

ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399

فوق العاده عالی و کاربردی و کم هزینه

avatar

محمد حسین شایسته

دوشنبه 28 مهر 1399

با عرض سلام و خسته نباشید. ی سوال . داشتم؟ آیا نمایندگی در شهرستانها واگذار میشود یا خیر!؟

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکماری ثبت کنید تا همکارانم باهاتون ارتباط بگیرن و راهنمایی تون کنن. https://meidoun.ir/home/connectionitem/22922

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi