یک میدون پراز حبه های جادویی...

 


یکی از سه کسب و کاری که در بیست و چهارمین قسمت از مسابقه میدون معرفی خواهد شد، در زمینه فرآوری عناب است البته نه فقط یک فرآوری ساده بلکه یک فرآوری جادویی...

خراسان جنوبی قطب تولید عناب، این موجود دایره مانند زرشکی رنگ در ایران است. در سطح جهان هم متاسفانه یا خوشبختانه، چینی ها گوی سبقت را از هر کشور دیگری ربوده اند و حتی در زمینه فرآوری آن نیز از دیگران جلوتر اند؛ کسب و کاری که از مغفول مانده ترین ها در ایران است....

احداث باغ عناب را با میدون یاد بگیرید..

مسابقه میدون، مسابقه ای کارآفرینی است که با معرفی کسب و کارهایی که تاکنون در ایران مورد غفلت واقع شده، برای استفاده حداکثری از پتانسیل های کشور تلاش می کند. یکی از کسب و کارهایی که در بیست و چهارمین قسمت از فصل دوم این مسابقه معرفی می شود، در یکی از مهمترین این زمینه ها یعنی صنایع تبدیلی، مشغول به کار است؛ شرکت عناب سازان شاینا شرق.

محمد افسری کارآفرین کهنه کاری است که سالهای سال در زمینه تولید و پرورش عناب در استان خراسان جنوبی فعالیت کرده و می کند. او با بررسی مواردی همچون سود بیشتر فروش محصولات فرآوری شده نسبت به خام، نیاز و عطش بازار به محصولات جایگزین قند، خواص عناب و... دست به ابداع محصولی خاص و ویژه در مجموعه اش زده است؛ حبه عناب که علاوه بر خواص عناب، دارای خواص دیگر محصولاتی که با آن ترکیب می شود نیز هست؛ مثلا

  1. پودر سنجد و خرما؛ این محصول ترکیبی از بمب کلسیم یعنی سنجد و مرکز ویتامین دی یعنی خرماست که در جلوگیری از نرمی و پوکی استخوان بسیار موثر است.
  2. حبه دارچین؛ دارچین کاهش دهنده قندخون است، فعالیت مغز را زیاد می کند و برای پیشگیری از آلزایمر مفید است. ترکیب این ادویه با عناب موجب شده محصولی مفید تولید شود که می تواند در درمان بسیاری از امراض موثر باشد.
  3. حبه زرشک؛ این محصول پراست از پودر عناب و زرشک که برای قلب مفید اند و سیستم دفاعی بدن ا نیز تقویت می کند.

این موارد تنها سه محصول از 11 محصول متنوعی است که در مجموعه آقای افسری تولید می شود. درحقیقت تیم متخصص مستقر در این مجموعه، با ترکیب مقوی ترین موادغذایی با یکدیگر، همچون جادوگران، توانستند حبه هایی مقوی را تولید و روانه بازار کنند؛ محصولاتی جادویی و باکیفیت که باعث شده تاکنون رضایت بیش از 95 درصد مشتریانشان را جلب کنند.

میدونی ها بخوانند: خوسف، سرزمین نرگس های کویری...

تجویل اکسپرس، پشتیبانی بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته، هفت روز ضمانت خرید و عودت کالا و همچنین تضمین ارگانیک بودن محصولات، دیگر خدماتی است که توسط این مجموعه ارائه می دهد.

این حبه های جادویی و اصلی ترین ماده اولیه آن یعنی عناب، امشب در بیست و چهارمین قسمت از مسابقه میدون، به تمام مردم ایران معرفی می شوند. طرح این کسب و کار نیز در معرض قضاوت تیم داوری مسابقه قرار خواهد گرفت تا عیار آن در مقابل دیگر شرکت کننده ها سنجیده و برنده این قسمت شخص شود.  

برای تهیه حبه های عناب از این مجموعه و حمایت از کسب و کار جناب آقای محمد افسری با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (6)

avatar

سجادیان

چهارشنبه 13 اسفند 1399

لطفا آدرس برای خرید محصولات عناب

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
چهارشنبه 13 اسفند 1399

سلام دوست عزیز

برای خرید محصول در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/22919

avatar

حامد خسروی

جمعه 30 آبان 1399

چطور میشه به ایشون رای داد ؟

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
شنبه 1 آذر 1399

سلام دوست عزیز

زمان رای دهی به ایشون به اتمام رسیده

avatar

سیمین سعادتمند

ﺳﻪشنبه 6 آبان 1399

لطفا تماس بگیرید تا محصول را سفارش دهم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
چهارشنبه 7 آبان 1399

سلام دوست عزیز

برای سفارش محصول در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/Home/ConnectionItem/22919

avatar

سید عیسی رضایی

ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399

سلام شب بخیر خسته نباشید ما چطور میتوانم به محصولات اقای افشاری دست رسی پیدا کنیم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
چهارشنبه 30 مهر 1399

سلام دوست عزیز

برای خرید محصول در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/Home/ConnectionItem/22919

avatar

سعیدآقامحمدی

ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399

لطفا اطلاعات دقیق بدهید در مورد نوع شراکت و سودهی بر اساس منطق و استدلال ،بسته به سرمایه مورد نیازتان.بنده در خدمت شما هستم برای همکاری

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/Home/ConnectionItem/22919

avatar

قاسمی

دوشنبه 28 مهر 1399

با سلام آدرس محل کار و همراه آقای افسری؟

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/Home/ConnectionItem/22919

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi