دوره ی آموزشی گلدوزی خانگی در سایت میدون بارگذاری شد

 


عليرغم وجود انواع پارچه هاي نقش دار، گوشه هايي از كشورمان هنوز مركز توليد و تهيه گونه هايي از محصولات رودوزي شده است كه اغلب زنان و دختران باذوق، صبر و حوصله اي در خور ستايش با استفاده از سوزن و نخ هاي رنگي ابريشمی، الياف مصنوعي و نخ هايي با روكش فلزي بديعترين نقش ها را بر انواع پارچه مي دوزند.

در عصر مد و تنوع و تغییر آن با سرعتی بیش از هر زمان دیگر به سر می‌بریم و هر روز با خلاقیتی جدید و طرح و روشی جدید مواجه هستیم. گلدوزی نیز از جمله فرآیندهای تولید پوشاک و محصولات تزییناتی منزل یا متعلقات پوشش است که ارزش افزوده بالایی در این صنایع ایجاد می‌نمایند و حتی دور از ذهن نیست اگر بگوییم از تاثیرگذارترین عوامل در موفقیت و سوددهی این صنایع است چرا که زیبایی و تنوع می آفریند. امروزه به استثنای برخی محصولات اولیه، تمام سفارشات صادراتی نیز دارای فرآیند چاپ و گلدوزی و یا هر دو مورد هستند. حجم زیادی از اقبال به محصولات خارجی در این زمینه‌ها نیز ، ناشی از همین زیبایی‌های افزوده شده و تزیینات به‌کارگرفته شده این‌چنینی است. فلذا منطقی به نظر می‌رسد که در شرایطی که امکان تولید داخلی همین محصولات و حتی با زیبایی و تنوع بیشتر و مطابقت بیشتر با فرهنگ و سلیقه جامعه ایرانی وجود دارد، دست به کار شد و این اقبال را با زرنگی با تولید داخلی پاسخ داد.


مزیت راه اندازی کسب و کار گلدوزی خانگی
برای راه‌اندازی  یک کارگاه گلدوزی خانگی نیاز به سرمایه اولیه کلانی نیست بلکه با میزان اندکی می‌توان کارگاه خود را در منزل راه‌اندازی نمود. پس می‌توان این ایده را به عنوان فرصت مطلوب و جذاب برای کسب و کاری سود آور در نظر گرفت که ضمن هزینه های پایین، امکان اشتغالزایی و کارآفرینی را نیز برای چند نفر فراهم می نماید.


دوره ی آموزشی گلدوزی خانگی
سایت میدون در راستای توسعه ی کسب و کار و کارآفرینی، اقدام به طراحی و تدوین بسته ی آموزشی جامع در زمینه ی گلدوزی خانگی نموده است تا علاقه مندان به هنرهای دستی و گلدوزی بتوانند با مطالعه ی این بسته ی آموزشی راه و روش ورود به این حرفه را به خوبی بیاموزند.

مزایای دوره های آموزشی سایت میدون

در این دوره آموزشی، ضمن آشنایی با انواع پارچه و دوخت آنها، مزیت های تولید، فناوری های بکارگیری شده، راه کارهای حقوقی و قانونی راه اندازی کارگاه، بازار هدف، شناخت رقبا و دیگر پلن های مالی آشنا می شوید.
در این بسته ی آموزشی اطلاعات به گونه ای گردآوری شده تا کاربران بتوانند بهترین تصمیمات را برای نوع و میزان سرمایه گذاری خود اتخاذ نمایند.

محتوای این دوره آموزشی به صورت مکتوب همراه با عکس هایی فنی در قسمت دوره های آموزشی سایت میدون قابل دسترسی است.

نظرات (1)

avatar

مشهدی

جمعه 24 مرداد 1399

خیلی مفیده

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi