طلایی شدن میدون با فویل های طلاکوبِ ایرانی

 


فویل های طلاکوب، محصولاتی هستند که تاثیر محسوسی در زیبایی اجناس دارند و می توانند تاثیر زیادی در ترقیب مشتری به خرید داشته باشند. امشب مسابقه میدون میزبان کارآفرینی ایرانی است که در این زمینه، یک کسب و کار پر رونق راه اندازی کرده است.

فویل های طلاکوب به دلیل درخشندگی و زیبایی که به اجناس می دهند، یکی از پرطرفدارترین مواداولیه در تمام جهان اند؛ پرطرفدارترین ماده ای که البته در ایران تولید نمی شود و سالانه حجم زیادی ارز بدلیل واردات آن، از کشور خارج می شود. با این وصف، راه اندازی کسب و کاری که بتواند این نیاز کشور را برطرف کند، علاوه براینکه می تواند اشتغالزا باشد، مشکلات و دغدغه صنایع وابسته را تاحد قابل قبولی کاهش می دهد و از خروج این میزان ارز جلوگیری خواهد کرد؛ مسابقه میدون در بیست و سومین قسمت خود میزبان چنین کسب و کاری است....

وضعیت موجود در ایران باعث شده تا تولید و کارآفرینی برای عامه مردم به کاری سخت و پرریسک تبدیل شود؛ آنها این روزها ترجیح می دهند پول خود را در بازارهایی همچون سکه و ارز سرمایه گذاری کنند تااینکه به فضای تولید وارد شوند؛ اما در این شرایط هم، افرادی هستند که با شجاعت در مسیر کارآفرینی گام برمی دارند؛ سعید عالیخانی یکی از آنهاست.

او فردی است که با بررسی نیاز کشور در زمینه تولید و مصرف فویل های طلاکوب، از سال 1395 با ایجاد مجموعه ای به نام شرکت آذین ماهان آویسا با برند شبروز، کسب و کار تولید نوارهای طلاکوب و فیلم های صنعت بسته بندی را در شهرک صنعتی مامونیه راه اندازی کرد.

میدونی ها بخوانند: بسته بندی تان را خوب کنید، فروشتان زیاد می شود!

گستردگی و تنوع در کاربرد فویل طلاکوب کم نیست؛ چاپخانه ها، صنایع نساجی، صنایع pvc و mdf ، صدور گذرنامه و شناسنامه و صنایع نوشت افزار... اینها همه بازارهایی هستند که نوارهای طلاکوب می تواند در آنها عرضه شود. برند شبروز با تولید محصولات باکیفیت و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، توانسته نیاز این صنایع را تاحد قابل ملاحظه ای حل کند.

فویل های طلاکوبی که در شرکت آذین ماهان در پنج رنگ طلایی، نقره ای، سرمه ای، قرمز و مشکی تولید می کند، دارای گارانتی است و فرد خریدار می تواند درصورت وجود هرگونه مشکل فنی، آنرا به شرکت مرجوع کند هرچند که به دلیل استفاده از مواداولیه و رزین مرغوب، این اتفاق به ندرت پیش خواهد آمد.

مسابقه میدون میدانی است برای کارآفرینان شجاع و دغدغه مند ایرانی که با راه اندازی یک کسب و کار، نه تنها برای خود درآمدزایی می کنند بلکه همواره به ارتقاءکشور نیز کمک می کنند. آقای عالیخانی با کسب و کار تولید فویل های طلاکوب یکی از همین افراد است که در بیست و سومین قسمت از فصل دوم این مسابقه بزرگ شرکت کرده و کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران قرار داده است. حال باید منتظر بود و دید نظر داوران در رابطه با کسب و کار او چیست....

برای تهیه فویل طلاکوب از این شرکت و حمایت از کسب و کار جناب آقای سعید عالیخانی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi