میدونی برای سنگبری، آن هم از نوع سیار!!

 


یک سنگبری ثابت نمی تواند در هر جایی مستفر شود اما یک سنگبری سیار را می توان با خود به هرجایی برد؛ حتی میدون...

میلاد عباسی، بنیانگذار شرکتی دانش بنیان که در صنعت سنگ و سنگبری، دست به ابداع جدیدی زده و تحول بزرگی در این صنعت ایجاد کرده است.

احتمالا خیلی از ما ساختمان سازی را تجربه کردیم و با سختی ها و چالش های آن به خوبی آشنایی داریم. برش سنگ و سرامیک برای قسمت های مختلفی از ساختمان همچون نما، یکی از هزینه برترین و سخت ترین قسمت های ساختمان سازی است؛ بردن سنگ، پیدا کردن یک مغازه سنگ بری مناسب، آوردن سنگ به محل ساختمان و...

خانه هاتان را با میکروسمنت بپوشانید!

میلاد عباسی جوانی اصفهانی است که با بررسی این موضوع در صنعت ساختمان سازی و بهره مندی از تیمی متخصص، توانسته در شرکتش با نام تجهیز صنعت نصر، سنگبری بسازد که به تمام این مشکلات پایان دهد. او از سال 1392، مشغول به ساخت سنگبری سیاری است که به راحتی جایگزین سنگبری های ثابت می شود و هزینه های آب و برق و مالیات و... را کاهش خواهد داد.  

دستگاه های سنگبری سیاری که در شرکت نصر صنعت ساخته می شود، انواع مختلفی دارد ازجمله سیار تک منظوره و دو منظوره، تک فاز و سه فاز. همچنین دارای تسمه و گیربکس هایی است که با سرعت بسیار بالاست حرکت می کنند و در چهار جهت حرکت، سنگ را بدون کوچکترین اشتباهی برش می دهد. باید اشاره کرد که این محصول 6 ماه ضمانت دارند و تا 5 سال هم می توان از خدمت پس از فروششان استفاده کرد. ویژگی دیگر آنها این است که در هر نقطه ای مستقر می شوند و مانند سنگبری های سیار هزینه بردار نیستند؛ امشب هم در استودیو مسابقه میدون مستقر شدند....

میدونی ها بخوانند: بتن های مبارز

نصر صنعت در زمینه ساخت دستگاه های تست سایش نیز فعالیت می کند و با تکیه بر تخصص و دانش متخصصین خود، توانسته طیف گسترده ای از نیازهای صنعت ساختمان را به خوبی شناسایی و حل کند.

میلادعباسی جوانی است خوش فکر که با ابداع خود، توانسته گام بلندی در ارتقاء صنعت ساختمان سازی کشور بردارد. میدون نیز مسابقه ای است برای آنان که با تفکر و خلاقیت، برای ارتقاء ایران تلاش می کنند.

این مخترع اصفهانی، امشب و در بیست و سومین قسمت از فصل دوم مسابقه میدون، با کسب و کار سنگبری سیار، خود را به تهران رسانده تا طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران قرار دهد و به مردم ایران نیز معرفی کند.

برای تهیه سنگبری های سیار از این شرکت و حمایت از کسب و کار جناب آقای میلاد عباسی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (4)

avatar

مصطفی جعفزی

ﺳﻪشنبه 6 آبان 1399

سلام من سنگفروشی دارم میخواستم همکاری کنم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
چهارشنبه 7 آبان 1399

سلام دوست عزیز

برای همکاری با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/Home/ConnectionItem/22907

avatar

مسعودسیف اللهی

دوشنبه 28 مهر 1399

سلام در مورد کارایی وخرید دستگاه به چه شکل هست.

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399

سلام دوست عزیز

در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید تا همکارانم باهاتون ارتباط بگیرن و راهنمایی تون کنن. https://meidoun.ir/home/connectionitem/22922

avatar

علی اکبر محمدی اصل

یکشنبه 27 مهر 1399

سلام ارادت وقت بخیر من هیچ اطلاعاتی راجب این شغل ندارم اما برام خیلی جالب بود و تمایل به همکاری وخرید دستگاه دارم

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
دوشنبه 28 مهر 1399

سلام دوست عزیز

در این قسمت درخواست ثبت کنید تا همکارانم باهاتون ارتباط بگیرن و راهنمایی تون کنن. https://meidoun.ir/Home/ConnectionItem/22907

 

avatar

علیرضا ارجی

یکشنبه 27 مهر 1399

سلام برای ارتباط و خرید دستگاه سنگ بری از آقای میلاد عباسی راهنمایی فرمایید . ممنون ممنون میشم شماره تماس با نامبرده را اعلام فرمایید .

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
دوشنبه 28 مهر 1399

سلام دوست عزیز

برای خرید دستگاه در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید تا همکارانم باهاتون ارتباط بگیرن و راهنمایی تون کنن. https://meidoun.ir/Home/ConnectionItem/22907

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi