میدونی هشتادهزار نفری!

 


هشتادهزار اعتماد، هشتاد هزار فالوور

صفحه اینستاگرام میدون، جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی از کسب و کار؛ امروز، بیست و یکم مهرماه سال 1399، هشتاد هزارتایی شد.

تیم میدون از ابتدای شروع کار خود در فضای کسب و کاری کشور تا به امروز، همواره بار سنگین اعتماد ایرانیان را بر شانه های خود حس کرده و برای روز به روز بهتر شدن، تلاش می کند.

میدون به پاس قدردانی و تشکر از این اعتماد، تخفیفی سی درصدی را برای خرید تمام دوره های آموزشی، استفاده از مشاوره های تخصصی کلینیک مشاوره و شرکت در هریک از کارگاه ی حضوری و مجازی اعمال کرده است.

از همین حالا تا بیست و چهارساعت آینده، فرصت دارید 30 درصد ارزانتر از همیشه از خدمات سامانه میدون استفاده کنید؛ فقط کافی است برروی هرکدام از لینک های زیر کلیک کنید و با وارد کردن کد insta80ks، از این تخفیف طلایی بهره مند شوید. 

صفحه دوره های آموزشی: https://meidoun.ir/home/business

صفحه کارگاه: https://meidoun.ir/home/workshoplist

صفحه کلینیک مشاوره: https://meidoun.ir/home/consultrequest

به امید آینده ای روشن تر برای ایران و کارآفرینان ایرانی...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi