تور ایمنی ایرانی؛ ناجی جان کارگر ایرانی

 


مسابقه میدون در بیست و دومین قسمت خود میزبان کارآفرینی خوش فکر و دغدغه مند است که در زمینه تولید تورهای ایمنی ساختمانی فعالیت می کند.

عدم توجه جدی به ایمنی کارگران ساختمانی موجب شده تا طبق آمار رسمی منتشره توسط سازمان پزشکی قانونی، در بازه زمانی سال 88 تا 98، بطور میانگین 1500 خانواده در سال، نان آور خود را به دلیل سقوط از ارتفاع از دست بدهند. متاسفانه نبود قوانین پشتوانه دار در این حوزه نیز، به تخلفات ساختمانی و حوادث تلخ این چنینی دامن زده و می زند. مسابقه میدون در بیست و دومین قسمت از فصل دوم خود میزبان مهندسی است که امیدوار است با کسب و کار خود، گام بلندی برای جا انداختن فرهنگ ایمنی ساختمان بردارد؛ آرمان کریمی.

اجازه دهید سرتان کلاه برود؛ کلاهی از جنس ایمنی!!!

آرمان کریمی  مهندسی 31 ساله است که در زمینه تولید تورهای ایمنی فعالیت می کند. او حدود ده سال است که در این حوزه مشغول به کار است و تاکنون توانسته جان کارگران زیادی را با ساخت سازه های خود نجات دهد. تورهای ایمنی که توسط این مهندس خوش فکر ساخته می شوند، قابلیت تحمل وزن یک وزنه صد کیلوگرمی را که از فاصله نه متری سقوط می کند، دارد و می توانند باتوجه به شرایط محیطی ساختمان، تغییر کنند.

گفته می شود سالانه ارز قابل توجهی به دلیل واردات لوله های مورداستفاده برای ایجاد یک واحد تور ایمنی، از کشور خارج می شود. مزیت های استفاده از تورهای ایمنی و سازه هایی که توسط این مهندس جوان ساخته می شود بسیار است اما یکی از حیاتی ترین آنها، ایران ساخت بودن است. با حمایت از کسب و کار این مهندس کرجی، و تولید انبوه این تورهای ایمنی، هم می توان ایمنی ساختمان سازی در کشور را بالا برد و از فوت هزاران کارگر زحمت کش ایرانی جلوگیری کرد و هم مانع خروج این میزان ارز از کشور شد.

مسابقه بزرگ میدون، مسابقه ای است حامی کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار که هرهفته، پنج شنبه و جمعه از شبکه سه سیما تلویزیون پخش می شود. افرادی به این مسابقه راه پیدا می کنند که دغدغه پیشرفت ایران را دارند و همواره برای آبادانی بیشتر آن تلاش می کند؛ آقای کریمی با کسب و کار تولید تورهای ایمنی نیز یکی از همین افراد است که در قسمت بیست و دوم مسابقه شرکت کرد. حال باید منتظر بود و دید آیا می تواند از سد دو رقیب دیگر خود بگذرد و برنده این قسمت از برنامه باشد یا خیر.

برای تهیه تورهای ایمنی و حمایت از کسب و کار جناب آقای آرمان کریمی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi