پنجره های رنگی رنگی


در تولید درب و پنجره های یو پی وی سی، رنگ یکی از اصلی ترین مواردی است که نمی توان آن را تغییر داد. مسابقه میدون در بیست و دومین قسمت خود میزبان کارآفرینی است که توانسته این موضوع را حل کند.


علی عضدی جوانی است متولد سال 1366 در شهر شیراز که تحصیلات کارشناسی خود را در رشته معماری نقشه کشی به پایان رسانده است. او که امروز در رشته مدیریت کسب و کار در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می کند و یکی از شرکت کنندگان این قسمت از برنامه میدون است، توانسته با تلفیق پی وی سی و آلومینیوم، درب و پنجره هایی تولید کند که هم عایق صدا و حرارت هستند و هم رنگ پریدگی کمی دارند.

باز و بسته کردن درب با پاگیره؟!

اصلی ترین مشکلاتی که در زمینه تولید درب و پنجره ها از جنس پی وی سی وجود دارد، رنگ آنهاست؛ پی وی سی را نمی توان به راحتی رنگ زد و همین موضوع موجب شده تا در نمای بسیاری از ساختمانها، ناهماهنگی بصری ایجاد شود. آقای عضدی اما توانسته با راه اندازی کسب و کار تولید درب و پنجره که در آن از روکش آلومینیومی استفاده می شود، این مشکل را حل کند و این محصولات را در حدود 100 رنگ متفاوت به بازار عرضه کند.

  • سبک
  • نصب آسان بدون استفاده از پیچ و مهره
  • تنوع

اینها همه بخشی از ویژگی های درب و پنجره های رنگی رنگی تولیدی توسط این کارآفرین با انگیزه است. علاوه بر اینها، قابلیت حکاکی برروی محصولات و استفاده از آنها در مکان هایی مانند مساجد، ویژگی منحصر به فرد دیگری است.

مسابقه بزرگ میدون، مسابقه ای است حامی کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار که هرهفته، پنج شنبه و جمعه از شبکه سه سیما تلویزیون پخش می شود. افرادی به این مسابقه راه پیدا می کنند که دغدغه پیشرفت ایران را دارند و همواره برای آبادانی بیشتر آن تلاش می کند؛ آقای عضدی با کسب و کار تولید پروفیل آلومینیومی نیز یکی از همین افراد است که در قسمت بیست و دوم مسابقه شرکت کرد. حال باید منتظر بود و دید آیا می تواند از سد دو رقیب دیگر خود بگذرد و برنده این قسمت از برنامه باشد یا خیر.

برای تهیه درب و پنجره و حمایت از کسب و کار جناب آقای علی عضدی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط هیئت تحریریه

نظرات (0)

ثبت نظر جدید