دسرهایی به شیرینی تلاش!

 


دسرها یکی از لذت بخش ترین خوراکی ها در سراسر جهان اند. مسابقه میدون در بیست و دومین قسمت از فصل دوم خود میزبان یکی از تولیدکنندگان اهوازی این خوراکی های خوش مزه است.

یکی از پرطرفدارترین خوراکی ها در ایران، دسرها هستند. سالانه حجم بالایی از این محصولات در داخل کشور و توسط کارخانجات و کارگاه های مختلف، تولید و روانه بازار می شود. مسابقه میدون در این قسمت از فصل دو خود، میزبان یکی از این چندین کارگاه با برندی متفاوت است؛ یوتاز...

یوتاز برندی است ساخته شده به دست جوان خوزستانی با نام محمد ارفع طبیب. او کسب و کار خود را از جاده های گرم اهواز و با یک هاچ بک سفید آغاز کرد اما اراده اش برای پیشرفت، او را امروز به جایگاهی رسانده که در شهرهای مختلف ایران همچون شیراز، کیش و... و حتی کشورهایی همچون عراق، مشتری دارد. دسرهای او بیشتر مزه تلاش و پشتکار می دهند تا شیرینی؛ چراکه هیچوقت ناامید نشد و برای رسیدن به هدفش، از هیچ تلاشی فروگذار نکرد و حالا هم امیدوار است بتواند محصولی تولید کند که در خاورمیانه حرف اول را بزند.

میدونی ها بخوانند: تکمیل جورچین کارآفرینی با تلاش و امید

بسته بندی زیبا و شکیل، قیمت گذاری مناسب و منطقی و استفاده از مواداولیه تازه و مرغوب را می توان اصلی ترین فاکتوهای کسب و کار این کارآفرین جوان دانست. او درحال حاضر در کارگاه خود، برای 8 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده که باتوجه به بازار هدف و تقاضای بالا در آن، می توان انتظار داشت که درصورت توسعه، این رقم را بسیار افزایش داده و اشتغالزایی قابل توجهی انجام دهد.

تاحالا دسر لواشک خوردید؟

مسابقه بزرگ میدون، مسابقه ای است حامی کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار که هرهفته، پنج شنبه و جمعه از شبکه سه سیما تلویزیون پخش می شود. افرادی به این مسابقه راه پیدا می کنند که دغدغه پیشرفت ایران را دارند و همواره برای آبادانی بیشتر آن تلاش می کند؛ محمد ارفع طبیب معروف به مهدی کرامت با کسب و کار تولید انواع دسر نیز یکی از همین افراد است که در قسمت بیست و دوم مسابقه شرکت کرد. حال باید منتظر بود و دید آیا می تواند از سد دو رقیب دیگر خود بگذرد و برنده این قسمت از برنامه باشد یا خیر.

برای تهیه این دسرها و حمایت از کسب و کار جناب آقای محمد ارفع طبیب با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط هیئت تحریریه

پست های مرتبط