بازیافت کننده ای دیگر در میدون

 


امشب مسابقه میدون میزبان یکی از چندین مجموعه بازیافت کننده در سطح کشور است؛ شرکت طاهر شیمی میانه.

در فصل اول مسابقه میدون، حمیدرضا پناهنده جوان خلاقی بود که توانست با کسب و کار بازیافت، علاوه بر ایجاد میزان زیادی اشتغال، سود خوبی را نیز کسب و کند. امشب اما این مسابقه در بیست و بکمین قسمت از فصل دوم خود، میزبان کسب و کار دیگری است که علاوه بر اشتغالزایی و سودآوری، بومی سازی تکنولوژی های روز دنیا را نیز انجام می دهد.

بازیافت، یکی از آن اساسی ترین مواردی است که می تواند به تنهایی صنعت یک کشور را متحول کند اما شوربختانه در ایران، جدی گرفته نمی شود. هرچند اهمیت این مقوله هنوز برای بسیاری از حضرات حکومتی در هاله ای از ابهام است اما کارآفرینان زیادی در سطح کشور هستند که با درک آن، توانستند کسب و کارهای سودآوری را ایجاد کنند. شرکت طاهر شیمی یکی از آنهاست.

طاهر شیمی با مدیریت دکتر علی خانی، مجموعه ای است که بصورت تخصصی در زمینه تولید دستگاه های بازیافت لاستیک و پلاستیک فعالیت می کند؛ آنها با تلفیق علم شیمی و صنعت، توانستند دستگاه هایی را در داخل کشور تولید کند که می تواند از مواد بازیافتی، انواع سوخت های هیدروکربنی همچون نفتای سبک و سنگین، پیش ماده بنزین، گازوئیل و سوخت سنگین تولید کند.

بازیافت پلاستیک را با میدون یاد بگیرید. 

آقای خانی به همراه تیم متخصص خود، توانسته تکنولوژی را بومی سازی کند که گفته می شود تنها در دست چند کشور محدود است. همچنین توانسته با قیمتی معادل یک سوم مشابه خارجی، دستگاه بازیافتی بسازد که علاوه بر تبدیل لاستیک و پلاستیک به یک ماده با ارزش، آب موجود در آنها را نیز به آب تمیز بدل می کند.

مسابقه بزرگ میدون، مسابقه ای است حامی کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار که هرهفته، پنج شنبه و جمعه از شبکه سه سیما تلویزیون ایران پخش می شود. مجموعه طاهرشیمی، یکی از سه کسب و کار شرکت کننده در بیست و یکمین قسمت از فصل دوم این مسابقه است؛ باید منتظر بود و دید آیا می تواند از سد دو رقیب دیگرش عبور کند و برنده این قسمت باشد یا خیر.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای علی خانی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi