کولرهایی کم مصرف اما پربازده

 


مسابقه میدون امشب میزبان کارآفرینی است که موفق شده کولرهایی بسازد که هوشمند اند؛ این کولرها که درمحیط هایی همچون مراکز صنعتی و منازل قابل استفاده اند، درعین استفاده از آب و برق کمتر، پربازده تر از کولرهای موجود در بازار اند.

کولرها در تابستان، به یکی از اعضای ثابت خانواده تبدیل می شوند؛ از صبح تا شب و از شب تا صبح روشن اند و همواره یکی از سوژه های صحبت بین پدرها و فرزندانشان هستند. کولرهایی که ما در ایران استفاده می کنیم اما، سوژه ی یک موضوع دیگر نیز می شوند؛ مصرف زیاد و  بی رویه برق!

ساخت یک نیروگاه خورشیدی را با میدون یاد بگیرید

در تابستانی که همراه با ویروسی منحوس کرونا گذشت، بار سرمایشی کشور حدود 22 هزار تا 23 هزار مگاوات برآورد شده یعنی معادل کل برق مصرفی در چهار کشور افغانستان، ترکمنستان، آذربایجان و ارمنستان! البته هرچند که در زمینه افزایش استفاده از کولر و میزان مصرف برق، نباید قرنطینه خانگی چند ماه اخیر را نادیده گرفت اما قطعا یکی از ریشه ای ترین دلایل این موضوع، بد مصرفی کولرهاست.

در اینجا صحبت از این نیست که میزان استفاده از کولر را در گرمترین روزهای سال کم کنیم بلکه باید از کولرهای هوشمندی استفاده کنیم که برق را بهینه مصرف کنند. هادی نورنهنگ مهندس و کارآفرینی است ایرانی که در شرکتش یعنی تهران الکتریک، مشغول به طراحی و ساخت این نوع از کولرهاست و امشب به مسابقه میدون آمده تا محصولات خود را به مردم ایران معرفی کرده و ضرورت تولید انبوه آنرا برای دوران مسابقه شرح دهد.

هرچند که تابستان سال 99 تمام شده، اما آشنایی با کولرهای هوشمند این شرکت متخصص، می تواند انتخاب بهتری را برای سال بعد به ارمغان آورد؛ این کولرها طوری ساخته شده اند که هم بازده بیشتری نسبت به کولرهای موجود در بازار دارند و هم در میزان مصرف آب و برق که جزوی از سرمایه های معنوی ایران هستند، صرفه جو هستند.  

ردپای کشاورزی هوشمند در مسابقه میدون
 

اینها تنهای بخشی از ویژگی های کولرهای هوشمند تهران الکتریک است. این کولرها نه تنها در مصرف برق صرفه جویی می کنند بلکه به دلیل هوشمند بودن، آب کمتری نیز مصرف می کنند و می توانند هزینه خانوارها را در این زمینه را نیز، کاهش دهند.خنک کنندگی و هوادهی عالی و قدرتمند

  1. قابلیت کنترل از راه دور
  2. استفاده از پدسلولزی
  3. سه سال گارانتی و خدمات پس از فروش

مسابقه بزرگ میدون، مسابقه ای است حامی کارآفرینی و راه انداری کسب و کار که هرهفته، پنج شنبه و جمعه از شبکه سه سیما تلویزیون ایران پخش می شود. تولید کولرهای هوشمند، یکی از سه کسب و کار شرکت کننده در بیستمین قسمت از فصل دوم این مسابقه است؛ باید منتظر بود و دید آیا می تواند از سد دو رقیب دیگرش عبور کند و برنده این قسمت باشد یا خیر.

برای تهیه کولرهای هوشمند و حمایت از جناب آقای هادی نورنهنگ با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید..

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi