تا حالا دسر لواشک خوردید؟

 


شما تابحال دسر لواشکی خوردید؟ می دانید دسر لواشک چست؟ امشب مسابقه میدون در بیستمین قسمت از فصل دوم خود، میزبان یک دنیا لواشک و دسر لواشک است که می توانید با دیدن آن، پاسخ این پرسش های خوشمزه را پیدا کنید.

لواشک؛ تنها موجود در تمام کهکشان است که حتی با شنیدن نامش آب از دهان انسانها جاری می شود چه برسد که یک سینی پر آن روبروی آدم باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این موضوع نه بخاطر مزه خاص لواشک بلکه یک واکنش مغزی است؛ سیستم لیمبیک که در سیستم عصبی ما واقع شده و در زمینه لذت فعالیت می کند، با یادآوری هر موضوعی فعال شده و همان احساسی را که در نوبت قبل راجع به آن موضوع تجربه کردیم، برایمان تداعی می کند. در زمان دیدن لواشک و یا حتی شنیدن اسم آن نیز، این فرآیند صورت می گیرد مضاف براینکه مغز، سیستم گوارشی و بلغم را هم درگیر کرده و اینگونه می شود که آب از دهان ما سرازیر می شود!!

تولید رب گوجه و لواشک را با میدون یاد بگیرید

حال اگر این لواشک به یک چیز به مراتب خوشمزه تر تبدیل شود، قطعا این فعل و انفعالات با شدت بیشتری اتفاق خواهند افتاد. امشب مسابقه میدون میزبان کارآفرینی است که دست بر روی یکی از جذاب ترین خوراکی ها در سراسر جهان گذاشته و با خلاقیت، آن را به محصولی چندین برابر خوشمزه تر تبدیل کرده است؛ دِلیشَک.

دلیشک با مدیریت حسین پورحاتمی، اولین مجموعه در سراسر ایران و حتی جهان است که توانسته لواشکی که خود، محصولی فرآوری شده از میوه جات است را به بهترین شکل ممکن و با به روز ترین تکنولوژی ها فرآوری کند؛ لواشک بستنی، کیک لواشک و...

فرآوری محصولات کشاورزی را با میدون یاد بگیرید

لواشک جدای از حس نشاطی که در انسان پدید می آورد، مانند هر خوراکی دیگری دارای فواید منحصر به فردی است. مثلا لواشک آلو ضدباکتری و ویروس بوده و برای دستگاه گوارش مفید است یا لواشک لیمو که نوساز کننده سلول های تخریب شده است. حال مجموعه دلیشک با زیرکی و البته تحقیق زیاد و تخصصی در دنیای موادغذایی، این خوردنی محبوب را با محصولاتی مانند بستنی و کیک ترکیب و دسر لواشک تولید می کند.   

سمبوسه زرشک و انار، دسر تمبر هندی، دسر آلو جنگلی، اسلایس میکس میوه ها، دسر قیصی قطره طلا و چندین محصول دیگر که دلیشک با نیازسنجی دقیق بازار و مصرف کننده، در سه طعم ترش، شیرین و ملس به تولید این دسرهای لواشکی مشغول است.

تیم مستقر در مجموعه دلیشک، کیفیت، استفاده از مواداولیه مرغوب و سالم و رعایت نکات بهداشتی را سرلوحه کار خود قرار دادند و رضایت مشتری را بر هر اصل دیگری ارجح می دانند؛ چراکه یک مشتری راضی، بهترین تبلیغ کننده برای یک برند خواهد بود.  

میدونی ها بخوانند: نجات کسب و کار در دوران رکود با شناخت مشتری

برای تهیه این دسر لواشک و حمایت از کسب و کار جناب آقای حسین پورحاتمی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...مسابقه بزرگ میدون، مسابقه ای است حامی کارآفرینی و راه انداری کسب و کار که هرهفته، پنج شنبه و جمعه از شبکه سه سیما تلویزیون ایران پخش می شود. دسرهای لواشکی دلیشک، یکی از سه کسب و کار شرکت کننده در بیستمین قسمت از فصل دوم این مسابقه است؛ باید منتظر بود و دید آیا می تواند از سد دو رقیب دیگرش عبور کند و برنده این قسمت باشد یا خیر.

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi