خانه هاتان را با میکروسمنت بپوشانید!

 


میکروسمنت نوعی از پوشش نمای ساختمان است که درعین زیبایی بخشی، از پس تمام وظایف یک پوشش مطلوب برمی آید. مسابقه میدون امشب میزبان کسب وکاری است که در همین زمینه مشغول به کار است و می تواند انتخاب مطمئنی برای پوشش دادن نمای خانه ها و یا رستوران ها باشد.

امروزه، دکوراسیون داخلی منزل، به موضوع مهمی برای خانواده ها تبدیل شده. پوشش نمای کف و دیوارها نیز یکی از مولفه های اصلی در یک دکوراسیون مطلوب محسوب می شود؛ چراکه اولین موردی است که چشم بیننده را درگیر می کند.

 با محصولات چوبی ایرانی، خانه تان را تغییر دهید.

میکروسمنت نسل جدیدی از نمای پوشش ساختمان است که هرچند بیشتر متخصصین آنرا بعنوان یک پوشش دکوری می شناسند؛ اما به دلیل ویژگی هایی که دارد، می توان برای موارد غیر دکوری نیز از آن استفاده کرد. امشب مسابقه میدون میزبان یکی از باسابقه ها در تولید و نصب این پوشش ساختمانی است؛ هایکا...

میکروسمنت تمام ویژگی های یک پوشش ایده آل برای دیوارها، سقف و زمین را دارد؛ مثلا:

  1. برای هردو محیط های داخلی و خارجی مناسب است.
  2. روند تمیز کردن آن دردسرساز نیست.
  3. غیرقابل نفوذ و بدون درز است.
  4. اجرای بسیار آسانی دارد.

میکروسمنت هایکا، زیرنظر فردی با نام محمدعلی اورعی، ساخته می شود. مجموعه او که سالهاست در این حوزه و البته طراحی دکوراسیون داخلی فعال است، کیفیت محصولات و سازگاری مواداولیه آنها با محیط زیست را در اولویت کاری خود قرار داده البته که رضایت مشتری، بالاترین اولویت برای او و تیمش است.  

میدونی ها بخوانند: نجات کسب و کار در شرایط کرونا با شناخت مشتری


هایکا درواقع نام تجاری است که شرکت مهام سازه مبین برای نمای ساختمانی که تولید می کند، انتخاب کرده. این شرکت با استفاده از تجربه و تخصص بهترین های معماری کشور، میکروسمنتی انعطاف پذیر و کاربردی برای محیط های مختلف همچون خانه، رستوران، باشگاه و... ساخته که می تواند علاوه بر تنوع بخشی به محیط، از هدر رفت انرژی نیز جلوگیری کند.اگر بخواهیم کارنامه حرفه ای هایکا را بررسی کنیم، به مجموعه های بزرگ و زیبایی در تهران و حتی دیگر استانهای کشور بر می خوریم که درصد زیادی از زیباییشان را مدیون میکروسمنت هایکا هستند؛ مرکز اداری تجاری خرمشهر در خیابان خرمشهر، رستوران غذای سبزدر خیابان هروی، نمایشگاه هوا و فضا واقع در پاسداران، ویلای سی سنگان در استان مازندران و...

مسابقه بزرگ میدون، مسابقه ای است حامی کارآفرینی و راه انداری کسب و کار که هرهفته، پنج شنبه و جمعه از شبکه سه سیما تلویزیون ایران پخش می شود. میکروسمنت هایکا هم، یکی از سه کسب و کار شرکت کننده در بیستمین قسمت از فصل دوم این مسابقه است؛ باید منتظر بود و دید آیا می تواند از سد دو رقیب دیگرش عبور کند و برنده این قسمت باشد یا خیر.

برای خرید و نصب میکروسمنت از این شرکت و حمایت از کسب و کار جناب آقای محمدعلی اورعی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi