لوبیایی با چشم های بلبلی

 


آیا می شود کارآفرینی را با لوبیا چشم بلبلی یا همان لوبیایی با چشم های بلبلی تجربه کرد؟ واحد دوره های آموزشی سامانه میدون دوره ای مجزا در زمینه کاشت این منبع پروتئین تدوین کرده که با مطالعه آن، می توان به این سوال پاسخ داد.

یک پیمانه لوبیا چشم‌ بلبلی پخته‌ شده حدودا ۱۳۰.۵ کالری انرژی دارد. پکیج خوبی از پتاسیم، سدیم، فسفر، کلسیم، آهن و فیبر نیز هست. در غذاهای متنوعی هم کاربرد دارد مثلا کتلت، آش یا حتی قرمه سبزی!

  1. درمان بیماری های قلبی و عروقی
  2. درمان دیابت
  3. جلوگیری از ابتلا به سرطان
  4. متعادل نگه داشتن سطح کلسترول
  5. درمان ریزش مو
  6. جلوگیری از خطر کم خونی
  7. بهبود عملکرد عضلات و سلول های عصبی
  8. بهبود بیخوابی

هشت مورد بالا تنها بخشی از خواص دارویی و غذایی لوبیا چشم بلبلی است. این نوع از لوبیا، مانند هر گیاه دیگری برای رشد و نمو به شرایط محیطی خاصی نیاز دارد، چگونگی تقسیم بندی نهال ها و زمانبندی آبیاری شان نیز مهم است و باید طبق قاعده دنبال شود. بخش دوره های آموزشی سامانه میدون دوره ای متنی با عنوان کاشت لوبیا چشم بلبلی را در این سامانه بارگذاری کرده که تمام این نکات را به تفکیک و با جزئیات بررسی می کند. مثلا اینکه

  • برای کاشت حداقل به 18 درجه سانتی گراد دما نیاز است.
  • برای شروع حداقل باید 5 میلیون تومان پول ته جیب کارآفرین موجود باشد. (البته درصورتیکه زمین اجاره ای نباشد.)

در سالهای اخیر، مصرف این نوع از لوبیا و بصورت کلی حبوبات در سراسر دنیا افزایش پیدا کرده چراکه جمعیت روز به روز درحال افزایش است و این جمعیت بیشتر به غذای بیشتری هم نیاز دارند؛ طبق آخرین اطلاعات موجود، مصرف جهانی حبوبات در دو دهه 1990 تا 2010 بصورت سالانه، 1.41 درصد رشد کرده و از حدود 30میلیون به حدود 40میلیون تن رسیده است.

بسته بندی حبوبات را با میدون یاد بگیرید.

حال باتوجه به این موضوعات و البته خواص فوق العاده این لوبیای کوچک و با چشم های بلبلی، به نظر می رسد می توان برای راه اندازی کسب و کاری بزرگ و البته سودآور، روی آن حساب کرد.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi