جوانی که زنبوردار شد!

 


امشب مسابقه میدون میزبان کارآفرین جوانی است که به دلیل علاقه وافرش به موجودات زنده، کسب و کار پرورش زنبور و تولید عسل را بعنوان شغل خود انتخاب کرده است.

ایران یکی از سردمداران صنعت زنبورداری و تولید عسل در جهان است؛ طبق آمار اعلامی در سال گذشته، سالانه حدود 769 تن عسل از مرزهای کشور صادرات می شود که باعث شده رتبه سوم در جهان را کسب کنیم. این میزان عسل، حاصل مهارت و زحمت هزاران زنبورداری است که 85 هزار زنبورستان موجود در کشور را اداره می کنند؛ امشب مسابقه میدون میزبان یکی از همین زنبورداران است؛ آرمان فرح بخش.

آرمان فرح بخش جوانی مستعد و سخت کوش است که کسب و کار زنبورداری و تولید عسل را، بطور جدی از سال 1385 و با خرید سه کلونی شروع کرد. او اکنون در سن حدودا سی و دو سالگی، توانسته با بردباری و صبر در فضای اقتصادی پر فراز و نشیب ایران، صاحب زنبورستانی عظیم با حدود 700 کلونی باشد که نام آنرا نیز زندو گذاشته است.

پرورش زنبورعسل را با میدون یاد بگیرید.

"هفت مورد ذیل تنها بخشی از مزیت ها و خدماتی که مجموعه زندو به مشتریان خود عرضه می کند:

  1. تولید انواع عسل های تک گل و چند گیاه
  2. ارگانیک بودن محصولات‌
  3. خرید بصورت مستقیم از تولید کننده (حذف واسطه‌ها)
  4. ارائه مشاوره برای راه اندازی کسب و کار و رونق فروش
  5. عدم استفاده از داروهای شیمیایی برای مبارزه با آفات کلونی‌ها‌
  6. ضمانت‌نامه عودت وجه در صورت طبیعی نبودن محصول‌
  7. ارائه انواع ملکه، کندو و تجهیزات زنبورداری

این تولیدکننده جوان، امشب با کسب و کار پرورش زنبور و به همراه عسل هایی که در زنبورستان زندو تولید می کند، به مسابقه میدون آمده برای زدن یک حرف مهم؛ او آمده تا به تمام جوانان کشورش یادآوری کند که می توان حرکت در جاده کارآفرینی و موفقیت را حتی با وام دانشجویی هم آغاز کرد!

برای تهیه عسل ارگانیک از این زنبورستان و حمایت از کسب و کار جناب آقای آرمان فرح بخش با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi