میدونی پراز ابزارآلات ایرانی

 


یکی از سه کسب و کاری که در این قسمت از فصل دوم مسابقه میدون معرفی می شود، کسب و کار تولید ضروری ترین وسایل هر خانه و کارخانه است؛ ابزارآلات صنعتی.

آچار فرانسه، آچار کلاغی، روغن کش، کمان اره، چکش دو شاخ، انبردست، چکش مهندسی، دستگاه لیزر، دستگاه فرز، دریل ستونی، چرخ سمباد محک، دستگاه تراش چینی، دستگاه کمپرسور باد، دستگاه رولینگ دو قرقره و... اینها تنها بخشی از ابزارآلاتی است که روزانه در کارگاه کارآفرین جوانی به نام میلاد وکیلی ساخته می شود.

دنیای ابزار آلات صنعتی بواقع بی انتهاست؛ روزانه در سرتاسر جهان دستگاه ها و وسایل جدیدی ساخته و یا اختراع می شود که برای استفاده کردن از آنها و یا تعمیرشان، به ابزار جدیدی نیز احتیاج است. متاسفانه درحال حاضر مانند بسیاری از کالاهای دیگر، میزان قابل توجهی ارز برای واردات چنین وسایلی از کشور خارج می شود درصورتیکه می توان با تکیه بر خلاقیت و مهارت کارآفرینان ایرانی، آنها را با کیفیت بسیار بالاتری از نمونه های خارجی تولید کرد.

کارآفرینی را با میدون یاد بگیرید

محصولات آقای وکیلی تمام ویژگی هایی که یک ابزار باکیفیت و کاربردی باید داشته باشد را دارد و رقیب قدری برای ابزار وارداتی است. او همواره ابزارش را برای طیف وسیعی از انواع مشتری که سطح نیازها، سلایق و مهارت های متفاوتی دارند می سازد و قادر است به راحتی پاسخگوی نیاز بخش اعظمی از بازار کشور باشد.

این آچار به دست خوش فکر، امشب با دنیایی از ابزارآلات صنعتی اش، به مسابقه میدون آمده تا محصولات و طرح کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران قرار دهد و برای گرفتن جایزه یک میلیاردی مسابقه تلاش کند.

برای تهیه ابزارآلات صنعتی از این تولیدی و حمایت از کسب و کار جناب آقای میلاد وکیلی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi