توصیه ای طلایی؛ با پولیش کردن از ماشینتان محافظت کنید!

 


علاوه بر پولیش کردن که امری ضروری در محافظت کردن از ماشین است، جنس پد پولیش نیز بسیار در این زمینه تاثیرگذار است. یکی از سه کارآفرینی که امشب در مسابقه میدون شرکت کرده، در همین زمینه فعالیت می کند.

این روزها داغ ترین حرف محافل پس از بورس، خودرو و افزایش سرسام آور قیمت آن ست؛ پرایدی که روزی می شد آنرا با هفت میلیون تومان خریداری کرد، امروز قیمتی بیش از 100 میلیون تومان پیدا کرده... در این اوضاع اگر هم کسی موفق شود و بتواند خودرویی خریداری کند و یا شانس آورده و قبلا خودرویی خریده باشد، باید به بهترین شکل ممکن از آن نگهداری کند تا نه نیازی به تعمیر پیدا کند و نه تعویض. پولیش کردن یکی از مهمترین روش های نگهداری از خودرو است که می توان آنرا در پارکینگ آپارتمان و یا حیات خانه هم انجام داد.

عشق ماشین ها بخوانند!


قبل از پولیش کردن ماشین باید حتما آنرا شست و به چگونگی خشک شدن آن نیز دقت داشت؛ چراکه سطح خودرو نه باید خیلی مرطوب باشد و نه خیلی خشک.پولیش خودرو شاید کار راحتی باشد اما نکات کلیدی وجود دارد که رعایت آنها بسیار ضروری است:

  1. حتما قبل از هر اقدامی، باید با انگشت میزان ضخامت و عمق خطوط خودرو را بررسی کرد تا بتوان پولیش مناسب را تهیه کرد؛ خطوط عمیق به پولیش زبر و خطوط سطحی به پولیش نرم نیاز دارند.
  2. اگر نیاز است که تمام خودرو پولیش شود، باید یک الگوی ثابت پیش گرفته شود (یا رفت و برگشتی یا دایره ای)
  3. باید توجه داشت که واکس مکمل پولیش است نه یک نوع از آن؛ و بهتر است آنرا پس از اتمام پولیش خودرو به سطح موردنظر مالید.

نکات در رابطه با پولیش کردن ماشین کم نیست اما گذشته آنها، نوع و جنس پولیش در نتیجه کار بسیار اثرگذار است. امشب مسابقه میدون میزبان کارآفرینی است که در زمینه تولید پولیش (پولیش های صنعتی) مشغول به کار است و تاکنون توانسته حجم قابل قبولی از بازار این محصول را تصاحب کند؛ جواد سویزی مدیرعاملی شرکت سبحان صنعت سویزی...

جنس پد پولیش بسیار مهم است و اگر مرغوب نباشد، نه تنها در تمیزی و درخشندگی ماشین تاثیری نخواهد گذاشت، بلکه رنگ آنرا نیز کدر می کند. شرکت سبحان صنعت، علاوه براینکه از مواداولیه مرغوبی برای تولید پولیش های صنعتی اش استفاده می کند، همواره در تلاش است با نوآوری و خلاقیت، محصولات بهتر و باکیفیت تری را به مشتریان خود عرضه کند.

چگونه با مشتری در شرایط کرونا همراه شویم؟


امشب مسابقه میدون میزبان این شرکت و طرح کسب و کار آنها یعنی تولید پولیش صنعتی ست. آقای سویزی خود را از مشهد به استودیو مسابقه در تهران رسانده تا هم اهمیت پولیش کردن خودرو را برای مردم توضیح دهد (خصوصا افرادی که به تازگی صاحب ماشین شدند) و هم شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی امتحان کند.  سبحان صنعت سویزی حدودا سه سال است که در شهر مشهد ایجاد شده است و جواد سویزی بعنوان رئیس هیئت مدیره آن، سعی کرده در این سه سال با استفاده از کادری مجرب و آزمایشگاه های پیشرفته شهر، روز به روز کیفیت محصولات و خدمات را ارتقاء بخشد. میدون هم دقیقا جای کسانی است که هرروز برای بهبود کسب و کار خود در تلاش اند و جلب رضایت مشتری اصلی ترین هدفشان است.

برای تهیه پولیش صنعتی از این شرکت و حمایت از کسب و کار جناب آقای جواد سویزی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi