تاکید بر نقش آفرینی جوانان و رفع مشکلات حوزه اشتغال فاروج

 


مجمع بسیج فاروج با دو موضوع نقش آفرینی جوانان در تصمیم گیری های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی و همچنین وضعیت اشتغال و آینده کاری زعفران شهرستان برگزار شد.

فرماندار فاروج سهم این شهرستان را از تسهیلات ایجاد اشتغال [تاکید بر نقش آفرینی جوانان و رفع مشکلات حوزه اشتغال فاروج]  پایدار در مناطق روستایی وعشایری 14میلیارد تومان با نرخ سود شش درصد اعلام کرد و از حضور نیافتن مردم در این مجمع واشتیاق کم آنان در دریافت تسهیلات اشتغال زایی گلایه کرد.

هادی رجائی نیا افزود: یکی از آسیب های جدی در شهرستان حضور نیافتن مردم به عنوان صاحبان اصلی کشور، اقتصاد و اشتغال در این محافل است که باید به منزله اولویت اول، آسیب شناسی شود.
وی گفت: انتظار داریم مردم مشارکت و استقبالشان از طرح ها به گونه ای باشد که مسئولان را موظف به تمدید مجدد این طرح ها کنند تا اقتصادمقاومتی و اشتغال پایدار با همراهی و مشارکت مردم و مسئولان تحقق یابد. 
رجائی نیا از مدیران هم خواست ضمن فراهم کردن بسترهای لازم  و به دور از سختگیری، مشکلات موجود در روند توسعه، صدور مجوزها و دریافت تسهیلات را رفع  وسرعت ودقت درعمل را سرلوحه کار خود قرار دهند.

سرهنگ دوم حسین حقانی دشتی فرمانده سپاه ناحیه فاروج نیز تشکیل گروه های مشاوران جوان توسط فرمانداری  و تشکیل کارگروه تخصصی زعفران و سوق دادن این کارگروه به روستاها را از نتایج این مجمع برشمرد و توصیه کرد: نهادهای مردمی بیشتر بر نقش آفرینی خود اصرار  و مطالبه گری کنند.
حجت الاسلام نادعلیزاده امام جمعه تیتکانلو نیز برتشکیل هیئت اندیشه ورزان و برگزاری مداوم جلسات مجمع تاکید کرد و گفت: انقلاب را بعد از 40 سال، سه عامل رخنه، رخوت ها و رجعت تهدید می کند که با همدلی وهمراهی وبا افزایش بصیرت مردم و مسئولان باید شناسایی و رفع شود.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi